poniedziałek, 3 października, 2022
Strona głównaHigh League(VIDEO) "Ferrari" nie wpłacił pieniędzy na leczenie córki Omielańczuka? Ostra wymiana zdań...

(VIDEO) „Ferrari” nie wpłacił pieniędzy na leczenie córki Omielańczuka? Ostra wymiana zdań z Adrianem Polakiem!

High League 4 odbędzie się już 17 września w Gliwicach. Kibice zobaczą tam głośną walkę pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, a Pawłem „Scarfacem” Bombą. Freak fighterzy spotkali się wczoraj w programie „Rundki”.

-> Galę High League 4 obejrzysz TUTAJ!

Zawodnicy w końcu będą mogli wyjaśnić konflikt na High League 4 PPV, o którym było bardzo głośno w ostatnim czasie. Jest pomiędzy nimi bardzo dużo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć m.in. na wywiadach czy konferencjach, kiedy dochodziło do licznych awantur. Wszystko zaś rozpoczęło się na ostatniej gali federacji, gdzie Amadeusz Roślik pojawił się z „Zusje”, byłą partnerką Bomby. W ruch poszły krzesła, a kibice nie mieli jednak wątpliwości, że konflikt rozstrzygnie się właśnie w klatce. Co ciekawe, za ten pojedynek wypożyczony z Fame MMA „Ferrari” zgarnie ogromne pieniądze. Nie podał dokładnej kwoty, jednak zdradził, że na jego konto wpłynie ponad 500 tysięcy złotych.

„Scarface” do tego pojedynku przygotowywał się między innymi w Warszawskim Centrum Atletyki i nie był to przypadkowy wybór. W klubie tym trenuje Adrian Polański, a więc odwieczny wróg Amadeusza Roślika, z którym stoczył 3 boje w różnych formułach (wszystkie wygrane). „Polak” znajdzie się w narożniku Pawła Bomby 17 września.

Ostre spięcie „Ferrariego” z „Polakiem”!

Bomba i Roślik byli bohaterami ostatniego odcinka programu „Rundki” przed galą High League 4. O ile poprzednim razem, gdy w studio znajdowali się Artur Szpilka oraz Denis Załęcki ochrona mogła wręcz wziąć wolne, o tyle tu musiała być w pełnej gotowości.

W ruch szły butelki, bohaterowie jednej z najgłośniejszych walk gali podskakiwali do siebie, zmuszając ochronę do natychmiastowej reakcji. Nie zabrakło też telefonów od ludzi związanych z oboma obozami. „Scarface” skonfrontował się z Mirosławem Oknińskim, o czym szerzej pisaliśmy -> TUTAJ. „Ferrari” z kolei wdał się w kłótnię ze wspominanym rywalem, „Polakiem”.

Podczas tej rozmowy poruszony został temat wpłaty pieniędzy przez Roślika na chorą córkę byłego zawodnika UFC, Daniela Omielańczuka. „Ferrari” obiecał przelać pieniądze na „Face to face” przed ostatnią potyczką z Polańskim, czego ostatecznie nie zrobił. Jak sam twierdzi – kwota została zawarta w 30% gaży Amadeusza, które po trafiły na konto Adriana za niezrobienie wagi przez Roślika.

„Ferrari” poruszył z kolei temat tak zwanej „afery maczetowej”, w której został napadnięty przez uzbrojoną grupę ludzi. Okazuje się, że prowodyr tego starcia numer telefonu miał od Polańskiego.

Cała konfrontacja do obejrzenia poniżej.

YouTube video

-> Nie czekaj i kup PPV High League 4!

Typy i kursy bukmacherskie na walkę Bomba vs. „Ferrari”

Galę HIGH League 4 i walką Paweł Bomba vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Odbierz BONUS i graj z Fortuną!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Jakub Hryniewicz
Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Źródło: screenshot YouTube

Conor McGregor grozi Michaelowi Bispingowi! „Przyjdę pod twoje drzwi”

0
W Internecie ponownie doszło do spięcia pomiędzy byłymi mistrzami UFC. Conor McGregor wysłał Michaelowi Bispingowi... wiadomość z groźbami!