Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

“Scarface” ostro komentuje atak “Ferrariego”! “Słyszałeś co Artur powiedział? Tak robią…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 15 września 2022, 11:20
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Wczorajsza konferencja prasowa przed High League 4 PPV pełna była akcji nie tylko na scenie. Amadeusz „Ferrari” Roślik zaatakował freak fightera innej federacji na zapleczu.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Walką na High League 4, w której jest najwięcej złej krwi, zdecydowanie jest “Ferrari” vs. Bomba. Zawodnicy od dawna atakują się słownie i gdzie się nie pojawią, tam potrzebna jest ochrona. Roślik dał w pewnym momencie swojemu wrogowi nawet zakaz wjazdu na teren Warszawy.

Ich konflikt rozpoczął się kilka miesięcy temu, gdy Amadeusz pojawił się na High League 3 w towarzystwie “Zusje”, byłej partnerki Bomby. Popularnego “Scarface’a” wytrąciło to z rytmu i bardzo szybko, bo już w 15 sekund, przegrał z “Tarzanem”. Później zaatakował Roślika rzucając w niego krzesłami.

W trakcie konferencji prasowej przed panelem z udziałem Roślika i Bomby, Amadeusz zaatakował jedną z osób na zapleczu. Był nią fighter Fist Universe, “Sadek”, który akurat udzielał wywiadu Monice Laskowskiej.

“Scarface” komentuje zachowanie “Ferrariego”

Zachowanie Amadeusz Roślika obiło się szerokim echem w Internecie. Sytuacja dotarła do prowadzących konferencję jeszcze zanim “Ferrari” i “Scarface” pojawili się na panelu i była często poruszanym tematem w trakcie spotkania medialnego.

Artur Szpilka mocno skrytykował zachowanie freak fightera z Akademii Sportów Walki Wilanów. Zapytany w rozmowie z Fansportu TV o całą sprawę Paweł Bomba wtórował byłemu pretendentowi do pasa mistrzowskiego WBC:

Słyszałeś co Artur powiedział? Że frajer. Kurde no, jak tak podbiec, no ja rozumiem… Aj, no nie, nie rozumiem. Śmieszy mnie to, że go tak uwalił, ogólnie, bo to śmieszne dla mnie było. Ale ja tak nie robię.

Ja podchodzę: “Dawaj” i wtedy idziemy. A nie podbiegać z boku, że koleś widzi dopiero pięść na oku…. Tak robią pi*dy.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Zobacz inne wywiady po konferencji High League 4:

-> Nie przegap premiery książki o legendarnym chuliganie!

Typy i kursy bukmacherskie na walkę „Ferrari” vs. Bomba

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Wypożyczony z Fame MMA „Ferrari” jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Pomimo tego, że nie ukrywa on imprezowego stylu życia, zdecydowanie przemawia za nim doświadczenie. Paweł Bomba poległ w debiucie, gdzie nie miał szans pokazać swoich umiejętności – „Tarzan” skończył go w zaledwie kilkanaście sekund.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO