Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Szpilka o rywalu dla Ferrariego: “Mam nadzieję, że dojdzie do tej walki. Mógłby utemperować chłopaka”

Fot. YouTube
Opublikowane 20 września 2022, 12:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala High League 4, podczas której na scenie freakowej zadebiutował Artur Szpilka. Były pięściarz zmierzył się z Denisem Załęckim.

Niestety walka zakończyła się kontuzją “Bad Boy’a”, a jeszcze w klatce “Szpila” ogłosił, że wraca do sportu. Zamierza kontynuować karierę w KSW, gdyż jak podkreślił, freak fighty i zachowanie zawodników to nie jego świat. Wcześniej skrytykował m.in. “Ferrariego” oraz Bombę za to, co prezentowali m.in. na konferencjach.

Szpilka o rywalu dla “Ferrariego”

Artur Szpilka w wywiadzie dla ringpolska.pl odniósł się również do konfliktu pomiędzy Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem i zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Stwierdził, że w takim pojedynku freak fighter zostałby utemperowany.

“Ferrari” i Łaszczyk za pośrednictwem social mediów oraz wywiadów mieli okazję wymienić kilka zdań. Podczas Rundek freak fighter w mocnych słowach zapowiedział, że chce zawalczyć z niepokonanym pięściarzem, który ma na swoim koncie 30 zwycięstw:

– Kamil Łaszczyk idę po Ciebie mała s**o, słyszysz?! Podpisuj się na następnej gali. Podpisuj się Kamil, skopię Ci dupsko. Sam mnie zaczepiłeś i dostaniesz za to wpi**dol w MMA. Zobaczysz, czym się różni boks od MMA k**rwa.

Szpilka jest zdania, że Łaszczyk powinien wykorzystać okazję. Będzie to dla niego dobra szansa na zarobienie dużych pieniędzy. Starcie w federacji freakowej najprawdopodobniej zapewni mu znacznie większą wypłatę, niż w pojedynkach bokserskich:

– Słabe strasznie, ja nie chciałbym tego komentować, ale mam nadzieję, że dojdzie do tej walki i Kamil mu pokaże parę myczków. Jeśli jest szansa, nikt się o nią nie prosi, to czemu nie. Co innego, jakby on sam się prosił i walkę. Nasze życie jest takie, a nie inne, szybko płynie i mam nadzieję, że po prostu to wszystko wróci na właściwe tory i Kamil zawalczy.

Tak naprawdę przez całą swoją karierę nie miał lepszych pieniędzy. Mógłby sobie to fajnie wytargować. Czemu miałby nie wyjść, nic by się nie stało, wyjść utemperować chłopaka i wrócić do boksu. Nie wiem jaka waga, na pewno byłaby duża różnica. Miejmy nadzieję, że co by się nie wydarzyło, będzie to z korzyścią dla Łaszczyka.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments