Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(VIDEO) DYMY na konferencji Prime MMA 3! Ostre spięcia między Kapelą i “Bagietką”!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 28 września 2022, 10:48
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Fani dymów ucieszyli się na pewno z wczorajszej konferencji przed Prime MMA 3. W roli głównej po raz kolejny wystąpił Michał “Bagietka” Gorzelańczyk.

-> Oglądaj PRIME 3 na żywo!

Gala Prime MMA 3: Street Fighter odbędzie się już w tę sobotę, 1 października. W karcie walk ponownie nie zabrakło zestawienia czysto sportowego: Daniel Rutkowski został wypożyczony z KSW, a w Radomiu spotka się z Piotrem Pająkiem w pojedynku bokserskim.

Jak zwykle wiele uwagi skupia na sobie Michał Gorzelańczyk. Popularny “Bagietka”, który zdobył serca publiczności przy okazji poprzedniej gali tym razem w formule MMA zmierzy się z Patrykiem “Robalinim” Śliwą. Między freak fighterami robiło się gorąco za każdym razem, gdy znajdowali się w bliskiej odległości!

Prezent dla Michała Cichego zniszczony przez “Bagietkę”!

Na wczorajszej konferencji prasowej Adrian Cios, który zmierzy się z Michałem Cichym pojawił się w przebraniu Batmana. Zawodnik Prime MMA 3 postanowił wręczyć prezent dziennikarzowi. Na salę wjechało pudło, a w nim znajdował się… przebrany za kobietę Jaś Kapela. To natychmiast wywołało reakcję Gorzelańczyka, który wyskoczył zza kulis i zaatakował swojego odwiecznego wroga! Kontrowersyjny artysta krzyknął jeszcze w kierunku Cichego:

W imieniu Matki Boskiej wydaję na ciebie wyrok śmiechu! – i opryskał dziennikarza niezidentyfikowaną substancją.

Freak fighter powrócił jeszcze w trakcie konferencji. Na panelu z udziałem “Bagietki” Kapela zaatakował go z zaskoczenia i ponownie potrzebna byłą ochrona, na której pracę bardzo narzekał Gorzelańczyk.

Gdzie była ochrona?! Do niego [“Robaliniego”] dolatuję, to ochrona jest od razu! Ale jak Kapela mnie atakuje, to gdzie jest ochrona?! Do piz*y ochrona, k**wa, wymienić ją!

Jaś rzucił jeszcze przedmiotem w freak fightera, który oczywiście rzucił się na niego. Sam nadział się jednak na frontalne kopnięcie Kapeli.

Kontrowersyjny zawodnik udzielał później wywiadu kanałowi FightsportPL. Jak zawsze humor Kapeli dopisywał i odpowiadał na kolejne pytania. Freak fighter powiedział, że w pierwszej kolejności chciałby się zmierzyć z “Bagietką”, bo ten równo bardzo zabiega o taki pojedynek. W pewnym momencie Gorzelańczyk przerwał rozmowę i sam zaatakował Jasia Kapelę!

Typy i kursy bukmacherskie na Prime Show MMA 3

Galę Prime Show MMA 3 obstawisz tylko u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji gali Prime Show MMA 3: Street Fighter, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments