Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) Michał Cichy wypłacił liścia rywalowi! Dymy na face-to-face! “Zachował się niehonorowo”

Fot. YouTube
Opublikowane 30 września 2022, 19:49
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami ceremonia ważenia przed galą Prime Show MMA 3, na której dojdzie do wielu ciekawych debiutów. Swoich sił w klatce spróbuje m.in. dziennikarz.

Michał Cichy, który wcześniej miał okazję prowadzić konferencje federacji Prime, tym razem sprawdzi się w pierwszej w życiu walce MMA. Nie będzie miał jednak łatwego zadania, gdyż zmierzy się z rywalem, który ma na swoim koncie już trzy pojedynki.

Przeciwnikiem Cichego w jutrzejszym starciu będzie Adrian Cios, którego rekord to dwie porażki i jedno zwycięstwo. Przegrał najpierw z Przegrał z “Fit Dzikiem”, następnie pokonał “Rolnika Zabijacza”, a w ostatnim starciu poniósł porażkę w pojedynku z Dawidem Ambroziakiem.

Michał Cios wypłaca liścia!

Zawodnicy stanęli dzisiaj twarzą w twarz. Jak wiadomo, jest pomiędzy nimi dużo złej krwi i prawdziwy konflikt. Kiedy Cios zaczął prowokować i wyzywać dziennikarza poprzez swoje social media, nikt nie spodziewał się, że finał całej sprawy będzie miał miejsce w klatce.

Tym razem nie zdążyli nawet spojrzeć sobie w oczy. Gdy tylko Cichy obrócił się w stronę rywala, uderzył go z liścia. Zaskoczył tym wszystkich zarówno na scenie, jak i kibiców przed ekranami. Z całą pewnością najbardziej nie spodziewał się rywal, który potrzebował chwili, aby dojść do siebie.

Zawodnicy zostali jednak szybko rozdzieleni, a Cichy wyjaśnił, że była to kara za to, że Cios nie zmieścił się w limicie wagowym:

– Liść za to, że nie zrobił wagi, choć obiecał. Zachował się niehonorowo.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments