Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Wrzosek komentuje atak Tańculi na Pasuta: “Kim ty ku*wa jesteś? Wydaje ci się, że jesteś pępkiem świata”

Fot. YouTube
Opublikowane 30 września 2022, 12:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kolejny zawodnik zabrał głos w sprawie zachowania Arkadiusza Tańculi. Były mistrz KSW stanął w obronie Roberta Pasuta i przyznaje, że sam wziąłby walkę z Jackiem Murańskim.

“Aroy”, który dwukrotnie walczył zarówno z Jackiem, jaki i jego synem Mateuszem po ostatniej walce liczył na to, że stary “Muran” nigdy więcej nie dostanie starcia w FAME. Federacja nie mogła jednak pozwolić sobie na to, by stracić takiego zawodnika, który generuje ogromne zainteresowanie. Murański bez problemu mógłby zostać zakontraktowany w innych federacjach.

Tańculi jednak mocno nie spodobało się to, że Robert Pasut zdecydował się walczyć z Jackiem. W wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco stwierdził, że “Sutonator” zachowuje się jak “sprzedajna ku*wa”.

Co ciekawe, chwilę później w rozmowie z TVreklama oświadczył, że nigdy więcej nie zawalczy z Jackiem, ale gdy dziennikarka zapytała o potencjalne starcie z dwoma Murańskimi naraz za milion złotych, przyznał iż przyjąłby taką ofertę.

Marcin Wrzosek mocno o Arkadiuszu Tańculi

Na Tańculę spłynęła ogromna krytyka. Dodatkowo na konferencji wdał się w kłótnie z Robertem Pasutem, którego zaczął obrażać. Niemal wszyscy kibice stanęli po stronie “Sutonatora” i mocno skrytykowali zachowanie Arkadiusza, który nie pozwala mu walczyć z Jackiem.

Głos wcześniej zabrał m.in. “Don Kasjo”, który również nie rozumie zachowania Tańculi. Teraz na swoich social mediach nagranie zamieścił Marcin Wrzosek. Były mistrz KSW podkreślił, że absurdalne jest zarówno zabranianie komukolwiek przyjmowania walki, jak i sposób, w który Tańcula tłumaczył się ze swoich słów pod adresem Pasuta.

– Chciałbym zapytać Arek, kim ty ku*wa jesteś, żeby jakiemuś chłopakowi zabraniać walczyć z drugą osobą. To, że ty sobie ubzdurałeś, że skończyć karierę Jacy Murańskiego w Internecie, to znaczy, że wszyscy mają iść za tobą, jak za jakimś bożyszczem? Wybacz no, to że ty zarobiłeś na nich trochę hajsu, to czemu zabraniasz innym?

Gdyby ktoś mi zaproponował taką walkę, ja bym ją wziął. To tak, jak ja walczę z twoim przyjacielem Szeligą i po tej walce jak ja go rozj**ię, to już nikt nie ma prawa z nim walczyć. Gdzie tu jest logika? A to, że ty masz jakieś personalne animozje z rodziną Murańskich to czemu ma to wpływać na cały świat freak fightów. Ostatnio patrzyłem w KRS i nie ma cię jako jednego z właścicieli FAME, więc coś ci się mocno pojebało.

– Druga sprawa to taka narracja, mówienie komuś: “Nie, nie powiedziałem, że jesteś ku*wą, tylko zachowujesz się jak ku*wa”, to tak samo jak ktoś mi coś ukradł, ale nie jesteś złodziejem, tylko zachowałeś się jak złodziej. To jest bardzo politycznie poprawna narracja. Zachowałeś się jak prostytutka, ale nie jesteś prostytutka. Ta narracja jest na opak, według mnie populistycznie do tego podchodzisz. Dobrze, że Pasut zrozumiał, że nazwałeś go ku*wą, czy tam prostytutką.

– No i kolejnym argumentem było to, że powiedziałeś: “Ja miałem z nim realny konflikt! Ja miałem z nim realny konflikt!”. Czyli według ciebie, jeśli ktoś nie ma realnego konfliktu, nie może walczyć ze sobą na gali freak fightowej? Po prostu uroiłeś sobie za dużo na swój temat w swojej głowie. Wydaje ci się, że jesteś pępkiem świata i w tej chwili ustalasz kto będzie z kim walczył: “Tylko realny konflikt! Tylko realny konflikt!”

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO