Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) HIT! Pierwsza polska walka w budce telefonicznej! Lasik brutalnie i błyskawicznie rozbity!

Opublikowane 2 października 2022, 00:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

O takich pojedynkach słyszeliśmy sporo w ostatnim czasie, jednak nikt nie brał ich na poważnie. W końcu federacja Prime Show MMA postanowiła zorganizować starcie, które mogliśmy oglądać na zagranicznych galach.

W main evencie wydarzenia doszło do starcia pomiędzy Łukaszem “Kamerzystą” Wawrzyniakiem i Kubą Lasikiem. Bukmacherzy nie mieli wątpliwości i jako ogromnego faworyta nie bez powodu wskazali pierwszego z zawodników.

W debiucie “Kamerzysta” zmierzył się “Kruszwilem”, a pojedynek trwał zaledwie 11 sekund. Wawrzyniak znokautował rywala pierwszymi ciosami, które wystrzelił zaraz po rozpoczęciu walki. Przeciwnik padł na deski, a sędzia przerwał pojedynek.

Drugi z zawodników powrócił po głośnej porażce, gdyż stoczył pojedynek 2vs1. Teoretycznie dwóch zawodników powinno rozprawić się z jednym rywalem, jednak Alan Kwieciński nie dał najmniejszych szans Lasikowi i Rafałowi Pazikowi, których skończył przed czasem.

Tym razem pojedynek odbył się na szalonych zasadach, a zawodnicy weszli do budki telefonicznej. Było w niej tak mało miejsca, że ledwo się zmieścili, nie wspominając o wyprowadzaniu ciosów.

RELACJA

Runda 1

Kamerzysta od razu atakuje łokciami, Lasik stara się odpowiadać ciosami z dołu. Sędzia przerywa, Kamerzysta atakuje łokciem. Po chwili dokłada kolejny, ale Kuba Lasik kryje się za gardą, a sędzia kończy walkę!

Oficjalny wynik: Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak wygrywa przez TKO!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments