Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) ZADYMA na trybunach Prime MMA 3! “Ambro” komentuje sytuację!

Źródło: screenshot Twitter/Prime Show MMA
fot. Twitter/Prime Show MMA
Opublikowane 2 października 2022, 13:56
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na wczorajszej gali Prime Show MMA 3 walki odbywały się nie tylko w klatce! Również na trybunach doszło do bójki, co oczywiście nagrali kibice.

Wczorajsza gala Prime Show MMA 3 zapewniła kilka historycznych pojedynków. Po raz pierwszy w polskich freak fightach zawodnicy zmierzyli się w budce telefonicznej. “Kamerzysta” zasypał tam łokciami Kubę Lasika i zwyciężył w ekspresowym tempie.

Wcześniej zaś do oktagonu po raz pierwszy jako zawodnik wszedł dziennikarz. Michał Cichy pokonał jednogłośną decyzją sędziów Adriana Ciosa, co wywołało niemałe kontrowersje. W ostrych słowach wypowiedział się na ten temat Amadeusz “Ferrari” Roślik.

Emocji nie brakowało również na trybunach. Kibice uchwycili bójkę, którą dość szybko przerwali ochroniarze. Brali w niej udział niepokonany w Prime Show MMA Dawid Abroziak oraz Grzegorz Głuszcz. Panowie od jakiegoś czasu toczą ze sobą konflikt, a przed kilkoma dniami starli się też podczas jednego z wywiadów “Ambro”.

Nagranie pomiędzy zawodnikami szybko obiegło Internet. Freak fighter znany także z występów w Fame MMA udostępnił je także w swoich social mediach z zaczepnym opisem:

Darmowy super fight gali Prime 3. Grzesiu tak się za mną stęsknił, że przyszedł się mocno przytulić, aż się oderwać nie mogłem od niego.

Grzegorz Głuszcz nie bierze udziału we freak fightach, ale nie można wykluczać, że po tej sytuacji dojdzie do konfrontacji z Dawidem Ambroziakiem w klatce. Uczestnik Hotelu Paradise został niespełna miesiąc temu… wyrzucony przez trenera Mirosława Oknińskiego z Akademii Sportów Walki Wilanów.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments