sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaHigh LeagueMocna odpowiedź Denisa na słowa Omielańczuka! "Jest je**nym zwykły pajacem! Nie mogę...

Mocna odpowiedź Denisa na słowa Omielańczuka! „Jest je**nym zwykły pajacem! Nie mogę się doczekać spotkania z nim”

Denis Załęcki w ostatnim wywiadzie odpowiedział na słowa Daniela Omielańczuka. Zawodnik KSW stwierdził ostatnio, że kontuzja „Bad Boya” była udawana.

Podczas gali High League 4 doszło do głośnego starcia pomiędzy Denisem i Arturem Szpilką. Niestety pierwszy z zawodników doznał poważnej kontuzji, jednak mimo wszystko zdecydował się wyjść do pojedynku. Walka zakończyła się po kilkudziesięciu sekundach, a Załęcki, krzycząc z bólu, padł na deski i nie był w stanie kontynuować starcia ze względu na swój uraz.

Denis odpowiada Omielańczukowi

Po walce doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy rywalami i Szpilka przyznał, że nie do końca wierzy w kontuzję „Bad Boya„. Podobnie wypowiedział się także jego klubowy kolega Daniel Omielańczuk, który w wywiadzie dla MyMMApl stwierdził:

– Poszedł piecem. Zobaczył, że nic nie wchodzi, no i że Artur zaraz się odpali, trafi go i ubije, więc udał kontuzje. Ja uważam, że tej kontuzji nie było. Nawet jeśli była na treningach, to nie było tak, że on dał backfista i mu coś w tym kolanie strzeliło, tylko wiedział, że już się wystrzelał, że nie ma sensu, bo zaraz dostanie bęcki, to wolał udać kontuzje.

Z tego, co wiem, na drugi dzień w hotelu rano chodził, jakby mu się nic nie stało. Uważam, że to jest słabe. Bo na typa, który uważa się za bardzo takiego, wiesz: prawilniaka, twardego, wiesz, chuligana, to powinien walczyć do końca.

Teraz w programie Aferki Denis został zapytany o wypowiedź zawodnika KSW. W odpowiedzi nie szczędził mu ostrych słów. Zapewnił również, że powtórzy je, kiedy będzie miał okazję spotkać się z Omielańczukiem twarzą w twarz:

– Widziałem jego wywiad. Odezwałem się do niego, nie odpisał, ale ja sobie pogadam z nim na żywo. Nie będę z nim robił internetowych przepychanek czy wyzwisk, nie chce mi się, to jest też starszy gość. Ja już sobie z nim porozmawiam na żywo. To jest w chuj nieeleganckie, że ktoś ma kontuzję, a ktoś mówi, że ja udaję. (…) Tak naprawdę ten Daniel Omielańczuk jest jebanym zwykłym pajacem dla mnie i mu to powiem w twarz. Lada moment, już nie mogę się doczekać tego spotkania.

– (…) Lubiłem go jako zawodnika, bardzo mocny zawodnik. Zachował się bardzo nieelegancko. Oczernił mnie w internecie. A że jest z mojego klimatu, to wyjaśnię z nim to na żywo, bo nie pozwolę, żeby jakiś pajac kurwa jakieś afery koperkowe zamiatał, bo nie jestem osobą, która kłamie. Takie rzeczy trzeba tępić i będę tępił.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.