Środa, 12 Czerwca, 2024

POWAŻNE zarzuty “Polaka” wobec “Boxdela”. “Od początku przygody z FAME MMA podcina mi skrzydła!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 11 października 2022, 11:18
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Pierwszy “Cage” przed galą FAME MMA 16 trwał blisko 4 godziny i poruszono w nim dziesiątki przeróżnych tematów. Jednym z najciekawszych był konflikt Adriana “Polaka” Polańskiego ze współwłaścicielem federacji Michałem “Boxdelem” Baronem. Włodarz zadzwonił pod koniec programu i skonfrontował się z zawodnikiem.

Ostatnie tygodnie nie były zbyt udane dla Adriana Polańskiego. Zawodnik FAME bardzo często miewał wybuchy agresji i kierował niepokojące groźby w kierunku Patryka “Patrykosa” Domke i Szymona “Szymoola” Bessera. Temat ten poruszono w poniedziałkowym programie, zwracając także uwagę na niezbyt pozytywne relacje “Polaka” z “Boxdelem” .

Współudziałowiec federacji w ostatnich wywiadach zapowiedział, że jednego z najbardziej rozpoznawalnych zawodników organizacji czeka rozmowa wychowawcza z władzami spółki. Michał Baron postanowił także, że zadzwoni do studia podczas trwającego “Cage’a” z udziałem Polańskiego i skonfrontuje wszystkie niejasności pomiędzy nimi.

“Zrobię wszystko, żebyś go nie wygrał”

Boxdel” i “Polak” przyznali, że jedna z rozmów miała niedawno miejsce i podczas niej obaj panowie wszystko sobie wyjaśnili. Po tych słowach dosyć niespodziewanie nowe światło na całą sprawę postanowił rzucić “Polak” , który ze swojej perspektywy opisał relację z “Boxdelem” na przestrzeni ostatnich lat. To w pewien sposób mogłoby tłumaczyć niektóre obelgi rzucane w kierunku jednego z włodarzy FAME.

– Michał od początku mojej kariery w FAME MMA podcina mi skrzydła. Od samego początku. Za każdym razem forsuje moich przeciwników, nieważne kto by to był. Czy walczę z Malczyńskim, to zawsze mówił, że Malczyński wygra, a ja dostanę wpie**ol. Tak samo jak to był “Wiewór” to mówił, że dostanę w pi*dę. Tak samo było z “Ferrarim”, mowił, że dostanę wpie**ol i przegram. Nagrywał z nim piosenki, forsował go ja tylko się go dało na prawo i lewo. (…) Przed pierwszą walką z “Ferrarim” mieszkałem z “Boxdelem” u “Isamu” przez dwa tygodnie i codziennie powtarzał “przepie**olisz z nim”. Za każdym razem to robił. (…) Przyjechał Dodgem (był on do wygrania podczas FAME 13 – przyp. red.) pod hotel w Gliwicach. Mówię “zaje**sty, ja albo Ferrari to wygramy”. Wsiadam do tego Dodge i myślę, że to będzie moje. “Boxdel” po chwili na mnie patrzy i mówi: “Adrian, zrobię wszystko, żebyś go nie wygrał”.

Po tej litanii oskarżeń “Boxdel” wyraźnie był zamurowany. Zszokowani byli także inni uczestnicy “Cage’a” – Natan Marcoń, Wiktoria Jaroniewska oraz prowadzący Sylwester Wardęga. Współwłaściciel FAME postanowił odbić piłeczkę, ale sam początek jego wypowiedzi sugeruje, że “Polak” w tej sytuacji raczej nie kłamał.

– Ja powiem tak, na samym początku chcę się odnieść do tych rzeczy. Tak, forsowałem rywali Adriana. Nie przypominam sobie, ażebym tak powiedział do “Polaka” odnośnie Dodge’a. – Uciął temat “Boxdel” .

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO