Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Denis Załęcki mocno o Don Kasjo! “Twoja kariera zakończyła się, jak cię wyje**li z FAME! Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny!”

Fot. YouTube
Opublikowane 16 października 2022, 09:35
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Pomiędzy Denisem Załęckim i Kasjuszem Życińskim niespodziewanie doszło do mocnej wymiany zdań za pośrednictwem social mediów.

“Don Kasjo” jeszcze przed galą High League 4 przyznał, że jeśli “Bad Boy” pokona “Szpilę” to może wyjść z nim do walki. Ponownie głos zabrał po wspomniany pojedynku, który niestety nie spełnił oczekiwań kibiców i mocno skrytykował zestawienie.

– Typowo dla hajsu wychodzisz, no bo po co? Kontuzja, ale… Dzisiaj widziałem wypowiedź Borka, że się nazywają bohaterami, bo ku*wa z kontuzją wyszli. No nie, to jest nieszanowanie widza, gościa, który wykupuje PPV. No z kontuzją to wychodzisz dla hajsu. Rzucisz się i położysz i: „Jeszcze 20 sekund i bym wygrał”. Nie wiem kogo tu gorzej ocenić. (…) Denis tam z techniki to w ogóle nie było żadnej, weselniaki: Albo trafię, albo nie.

Denis Załęcki mocno o “Don Kasjo”

Wypowiedź “Don Kasjo” dotarła do Denisa, który odpowiedział na nią w programie Aferki podczas rozmowy z “Boxdelem”. Stwierdził wówczas, że w federacji Prime Show MMA Życiński jest jedynie słupem i ponadto jest słabym zawodnikiem.

Na tym się nie zakończyło, gdyż nie przestali atakować siebie nawzajem w wywiadach. Teraz Denis Załęcki opublikował na swoich social mediach wpis, w którym zaprosił Życińskiego do walki:

– Kasjo, zejdź na ziemię co? Po pierwsze, to ty zacząłeś mówić o mnie, a nie ja o Tobie, więc kto tu szuka atencji? Ja się odniosłem tylko do twoich zaczepek i wypowiedzi o mnie. No, ale to nie pierwszy raz, jak nie wiesz, o czym w ogóle mówisz.

– Jestem zawodnikiem HL, więc walka u Ciebie odpada, Ty nie chcesz walczyć w HL, więc ZAPRASZAM NA THE WAR 6! Tylko pamiętaj, że stawki się różnią od tych freakowych i to żadna tajemnica, jednak myślę, że skoro jesteś chętny na walkę na The War, to jakoś byśmy się dogadali. Z tego, co mówisz, nie robisz wszystkiego tylko dla kasy więc spoko.

– A co do twoich przytyków odnośnie mojej inteligencji, to jak to mówią? Damskie się nie liczą! Kiedy najgłupszy człowiek w show-biznesie ciśnie innym, że są głupi… To tak jakby ślepy cisnął komuś, że jest brzydki… AMBEO umysłowa twoja kariera zakończyła się, jak Cię wyjebali z FAME i trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny!

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO