Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Kolejny zawodnik KOTS dołącza do WOTORE! Zawalczy w turnieju na gołe pięści

Fot. WOTORE
Opublikowane 17 października 2022, 08:38
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kolejna edycja WOTORE zbliża się wielkimi krokami. Federacja walk na gołe pięści wciąż ogłasza kolejne niespodzianki i nowych zawodników.

Brutalne i krwawe pojedynki organizowane przez WOTORE zawsze dostarczają ogromnych emocji. Tradycyjnie na każdej edycji odbywa się turniej na gołe pięści, a dotychczasowy zwycięzcy to Marek Samociuk, Michał Pasternak, Piotr Więcławski oraz Jakub Ozga.

Ponadto Pasternak jest mistrzem federacji, a swój tytuł wywalczył w starciu z Samociukiem, a następnie obronił go w walce z gwiazdą organizacji KOTS Simonem Henriksenem.

Gala WOTORE powraca już 21 października! Ponownie zobaczymy turniej oraz elektryzujące superfighty. Co ciekawe, na kibiców czeka również walka freakowa pomiędzy Marcinem Najmanem i Pawłem Jóźwiakiem.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Kolejny zawodnik KOTS dołącza do WOTORE

Allal Hamza zawodowo zajmuje się zabezpieczeniem pożarowym, za to odpala się w walce. Francuz znany z King Of The Streets został kolejnym zawodnikiem turniejowym WOTORE 6! 

26-letni zawodnik z Francji nosi przydomek “Inkwizytor”. Jego stylem bazowym jest kickboxing i muay thai. Stoczył 4 walki zawodowe z czego trzy wygrał, jedną przegrał. Do WOTORE zgłosił się dlatego, że “lubi wyzwania i lubi się napierdalać”. Za swoje główne atuty uznaje samodyscyplinę, świetną stójkę i bardzo dobrą kondycję. Czy namiesza w turnieju? Zobaczymy.

W walce wieczoru WOTORE 6 Wielki Rewanż zobaczymy starcie Denisa Labrygi z Piotrem Więcławskim. Będzie to ponowna walka tych  zawodników, po rewelacyjnym pojedynku na gali WOTORE 4.

Podczas WOTORE 6 Wielki Rewanż odbędzie się również pojedynek Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem.
Zapowiedź walki:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments