Środa, 19 Czerwca, 2024

Denis o rewanżu z “Don Diego”, walce z “Wielkim Bu” czy starciu 2vs1 z Alanem i jego kolegą! Odpowiada na pytania kibiców

Fot. YouTube
Opublikowane 24 października 2022, 13:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Denis Załęcki odpowiedział za pośrednictwem swoich social mediów na kilka ciekawych pytań od kibiców. Dotyczyły one m.in. potencjalnych pojedynków.

“Bad Boy” ma za sobą porażkę na High League 4 w starciu z Arturem Szpilką i aktualnie leczy kontuzję, której nabawił się już na początku przygotowań. Na ten moment skupia się na powrocie do zdrowia, jednak w głowie ma już kolejne pojedynki.

Denis Załęcki odpowiada na pytania kibiców

Kibice poprzez Instagram zapytali go m.in. starcie z zawodnikiem WOTORE Denisem Labrygą, pojedynek z “Wielkim Bu”, czy rewanż z “Don Diego”.

“Bad Boy”, jeśli chodzi o pierwszego z zawodników, ponownie przekazał to, co już kilkukrotnie powtarzał. Freak fighter nie zamierza dawać walk osobom, które próbują wybić się na jego nazwisku – Za wymyślanie farmazonów na mój temat, by się tylko wybić, nie będzie żadnych sportowych walk – napisał na Instastory.

Następnie zdradził, że w 2023 roku na pewno dojdzie do drugiego pojedynku z Mateuszem Kubiszyn. Pierwszy zakończył się porażką Denisa po decyzji sędziów. Planowane jest również zestawienie z “Wielkim Bu”, na które od dłuższego czasu czekają kibice.

Padło również pytanie o Alana Kwiecińskiego i walkę 2vs1. Załęcki jest jak najbardziej otwarty na takie rozwiązanie i może zmierzyć się z dwoma rywalami naraz:

– Liczę na to. Ale mała klatka, bo nie będę za nimi biegał. Wychodzimy i się bijemy 2vs1.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO