Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Janikowskiemu grozi zwolnienie z KSW po przegranej z “Don Diego”? “Juras” zabrał głos: “Znam dobrze Maćka i Martina. W przypadku porażki…”

Fot. YouTube
Opublikowane 8 listopada 2022, 17:32
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

10 grudnia odbędzie się kolejna edycja High League, podczas której na scenie freakowej zadebiutuje zawodnik KSW Damian Janikowski.

Medalista olimpijski zmierzy się z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem, dla którego będzie to dopiero druga walka MMA w karierze. Janikowski ma przewagę doświadczenia oraz umiejętności, jeśli chodzi o zapasy czy parter. Stójka będzie jednak płaszczyzną, w której przeważać powinien Kubiszyn.

-> Obstaw HIGH League 5!

“Juras” o walce Janikowskiego w High League

Głos w sprawie starcia klubowego kolegi kilkukrotnie zabierał Łukasz Jurkowski. Najpierw wytypował, że pojedynek potrwa niecałą minutę i zakończy się zwycięstwem po tym, jak Janikowski sprowadzi rywala do parteru.

Teraz ponownie odniósł się do tego zestawienia. Stwierdził, że być może szefowie KSW podejdą do sprawy podobnie jak z Marcinem Wrzoskiem, a walka z Kubiszynem zadecyduje o dalszej karierze w największej organizacji MMA w Polsce.

Trzeba jednak zaznaczyć, że “Polish Zombie” przegrał 4 z ostatnich 6 walk i miał za sobą serię 2 porażek. Janikowski jest w nieco lepszej sytuacji, a jego ostatnia porażka była mocno kontrowersyjna.

– Fajnie, że będzie miał okazję wystartować poza KSW i zaliczyć jeszcze jeden start w roku. To jest gość, który ćwiczy non stop. Dwa, że na pewno dzięki High League trochę fejmu Damianowi wpadnie. Jak może wyglądać pojedynek? No niestety prorokuję z racji formuły, że różnica poziomu zapasów jest dramatyczna na korzyść Janikowskiego.

– Nie sądzę, że Damian z tej klasy strikerem, z takim kocurem jak Kubiszyn, będzie chciał wymieniać ciosy, bo to się nie skończy dobrze. Myślę, że złapie szybko, wywróci, zajmie pozycję i może się skończyć poniżej jednej minuty. Jest ryzyko, bo znam Maćka i Martina na tyle dobrze, że w przypadku porażki kontrakt z KSW może zostać rozwiązany tak, jak w przypadku Marcina Wrzoska.

Kursy bukmacherskie na walkę Janikowski vs. „Don Diego”

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO