Środa, 19 Czerwca, 2024

Dawid Załęcki poznał rywala! OGROMNE doświadczenie oponenta “Crazy’ego”!

Źródło: High League
fot, High League
Opublikowane 15 listopada 2022, 09:12
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Dawid Załęcki poznał nazwisko rywala, z którym zmierzy się na gali HIGH League 5 już w przyszłym miesiącu. Gala odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, a Torunianina czeka kolejne wyzwanie!

Dawid Załęcki przed kilkoma miesiącami stoczył debiutancki pojedynek na gali High League 3. W formule K-1 szybko i bez większych problemów odprawił Alana Kwiecińskiego wygrywając walkę przez techniczny nokaut. Co ciekawe pojedynek ten nie był w oryginalnych planach, jednakże pomysł sam się nasunął po konfrontacji do jakiej doszło na pierwszej konferencji,

Oczywiście przed tamtą walką odbył się też słynny zakład o 10 tysięcy złotych na cele charytatywne. Kwieciński twierdził, że “Crazy” wspomaga się niedozwolonymi środkami, a 45-letni freakowy debiutant zgodził się wykonać testy, które udowodniły, że jest “czysty”. Załęccy sporo musieli się upominać, jednakże wszystko skończyło się pomyślnie i cała kwota została przelana na rzecz potrzebujących dzieci.

Znamy rywala Dawida Załęckiego!

45-letni “Crazy” lubi wyzwania i tym razem na jego drodze staje prawdziwy “Psychopata”Vaso Bakocević! Czarnogórzec stoczył ponad 60 zawodowych walk w MMA, a bił się między innymi w największej polskiej federacji, czyli KSW, czy w Bellatorze.

Tylko w tym roku fighter ma już za sobą 5 pojedynków, z czego 2 stoczył w Polsce. W kwietniu przegrał w walce na gołe pięści z Marcinem Wrzoskiem, wygrał dwie walki przed czasem w MMA, przegrał kolejną w niemal 1,5 minuty, a we wrześniu na pełnym dystansie wypunktował w boksie Mateusza Murańskiego.

Walka Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević odbędzie się na zasadach K-1.

Kursy bukmacherskie na walkę Vaso Bakocević vs. Dawid Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO