Wtorek, 23 Lipca, 2024

Jóźwiak uderza w Move Fedaration! Mocna odpowiedź ze strony FAME: “A PPV sprzedano więcej niż na ostatnim PRIME”

Fot. YouTube/Twitter
Opublikowane 20 listopada 2022, 15:31
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Za pośrednictwem Twittera doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy FAME i Pawłem Jóźwiakiem, który próbował wbić szpilkę w nowy projekt MOVE.

Największa w Polsce federacja freakowa nie ma najlepszych relacji z Pawłem Jóźwiakiem czy Prime Show MMA. Wielokrotnie byliśmy świadkami ataków z jednej czy drugiej strony. “Boxdel” nie przepuszcza okazji, żeby uderzyć w Jóźwiaka i odwrotnie.

Tym razem Jóźwiak odniósł się do nowego projektu, jakim jest Move Federation, czyli turniej, w którym influencerzy nie biją się w klatce, a biorą udział w turnieju piłkarskim na specjalnych zasadach.

Jóźwiak uderza w Move Federation

Prezes FEN, który jest także zaangażowany w działalność Prime Show MMA, na swoich social mediach udostępnił nagranie z wczorajszego wydarzenia i napisał:

Oj słabo dziś na tym Move u grubaska… – kibice szybko jednak wyjaśnili mu, że opublikował materiał sprzed rozpoczęcia wydarzenia, zanim jeszcze ludzie zebrali się na trybunach. Dodatkowo otrzymał mocną odpowiedź od federacji FAME.

A PPV sprzedano więcej niż na ostatnim PRIME… Pozdro Boomer – na tym się jednak nie zakończyło.

– Ty boomer, przecież dobrze sam wiesz, że takiemu szeregowemu pracownikowi jak Ty, nikt nawet wyników konkretnych nie podaje… To skąd możesz wiedzieć ile sprzedano – kontynuował Jóźwiak.

W odpowiedzi oficjalny profil FAME dodał taki komentarz – Może jestem szeregowym pracownikiem, ale przynajmniej potrafię pisać po polsku. Oddaj komuś Twitterka do moderacji, bo stawianie spacji i kropki po wielokropku to Mount Everest polonistycznej żenady. Nara.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO