Środa, 24 Lipca, 2024

Wasilewski uderza w Popka! Zabrał głos po Prime MMA 4: “Weryfikacja byłego sportowca z kimś, kto pajacując udaje wojownika”

Fot. YouTube
Opublikowane 28 listopada 2022, 16:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Promotor Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali Prime Show MMA 4. W mocnych słowach skomentował występ “Popka” debiutującego w boksie.

W main evencie sobotniej gali Kasjusz Życiński zmierzył się z “Popkiem”. Dla doświadczonego “Don Kasjo” rywal nie był dużym wyzwaniem. Już w drugiej odsłonie freak fighter posłał na deski rapera, a ten nie był w stanie kontynuować pojedynku.

W wywiadzie po gali Życiński przyznał, że walka mogłaby się zakończyć nawet w pierwszej rundzie – Król może być tylko jeden w tak małej Polsce, więc musiałem go… Jakbym zaufał swojej intuicji, poszedł ostro w pierwszej, to mi się wydaje, że mogłoby się to skończyć w pierwszej. Ale od „Popka” to nie ma co wymagać. Już swoje lata prime’u ma za sobą.

Andrzej Wasilewski o walce “Don Kasjo” vs “Popek”

Głos po gali zabrał promotor pięściarski. Andrzej Wasilewski już w przeszłości wielokrotnie wypowiadał się na temat freak fightów, które otwarcie krytykuje. Komentował m.in. konferencje czy występy niektórych zawodników.

Teraz odniósł się do main eventu, czyli starcia Życińskiego z “Popkiem”. Pierwszego z freak fighterów nazwał byłym sportowcem, natomiast rapera określił mianem osoby pajacującej, która udaje wojownika.

– Bardzo były, kiedyś pięściarz @don_kasjo rozbił w drobny mak niejakiego pana Popka, kawał chłopa, raper, wytatuowane białka oczu, podobnie z zębami, nie wiem, czy nie ma unikalnych tatuaży na tyłku. Ale w ringu – weryfikacja, kiedyś sportowca z kimś, kto pajacując udaje wojownika.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments