Piątek, 19 Lipca, 2024

“Wielki Bu” dzwoni do studia! Ostro do Murańskiego: “Zgrywasz gangstera! Później będzie cię broniła dziewczyna i mama”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 grudnia 2022, 12:08
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

“Wielki Bu” postanowił po raz kolejny zadzwonić do studia przy okazji Rundek, w których udział wzięli Mateusz Murański i Paweł Bomba.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala High League 10, podczas której “Muran” stoczy swój kolejny pojedynek. Tym razem zawalczy w formule K-1 i zmierzy się ze “Scarfacem”. Wielu kibiców uważa to za wielki missmatch, gdyż Bomba przegrał swoje dwie poprzednie walki przez ciężki nokaut po pierwszych uderzeniach.

“Wielki Bu” ostro o Murańskim

W trakcie wczorajszych Rundek zawodnicy mieli okazję wymienić się pytaniami oraz odpowiedzieć na telefony od widzów. Do studia postanowił ponownie zadzwonić “Wielki Bu”, który w przyszłym roku zadebiutuje we freak fightach. Jak wiemy, jest on skonfliktowany z Jackiem Murańskim, a teraz również i z Mateuszem.

Podczas rozmowy w ostrych słowach wypowiedział się na temat młodego “Murana” i wyjaśnił, że chciałby się z nim spotkać osobiście i wyjaśnić kilka spraw. Po freak fighterze znajdującym się w studio było jednak widać, że nie jest zainteresowany konfrontacją z “Wielkim Bu”.

Ze strony dzwoniącego padło wiele mocnych stwierdzeń. Oskarżył Murańskiego o to, że ten zgrywa gangstera, a przed innymi osobami bronią go jego mama, która ma za sobą konfrontację z Robertem Pasutem i partnerka, która wczoraj również zadzwoniła do studia:

– Chciałem z tobą normalnie pogadać. O twoim podejściu do życia. Zgrywasz kurwa gangstera. Chciałem się tylko z tobą spotkać. Spotkamy się i porozmawiamy? Czy teraz zebrałeś od ostatniej rozmowy tyle odwagi, żeby przykozaczyć, czy nie jesteś obsraną parówą? A jesteś! Jesteś! Zapomniałeś już, jak nabrałeś pokory u Zadory?

Co teraz ci się charakter zmienił? Jesteś taką samą parówką, jak byłeś, a zgrywasz kurwa gangstera! Naśmiewasz się z Szeligi, że dostał liścia i runął. Ty byś od razu z tatą poleciał na komisariat, a później by cię broniła dziewczyna i mama. Tak będzie. Przed Pasutem broni cię mama. Do mnie wypisuje twoja baba. Gangsterzy kurwa.

– Wolałbym, żebyś czuł się bezpiecznie, bo po spotkaniu będziesz wymyślał, że nie wiadomo co się stało, że cię w stu napadli. Więc weź sobie kogoś dla bezpieczeństwa. (…) Do miłego zobaczenia.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO