Czwartek, 18 Lipca, 2024

Denis mocno o Don Kasjo! “Dostanie nauczkę. Nie będę straszył, bo różne organy mogą się zainteresować”

Fot. YouTube
Opublikowane 7 grudnia 2022, 10:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Denis Załęcki odpowiedział Kasjuszowi Życińskiemu. Jak się okazuje, nie jest zainteresowany walką w klatce, tylko wyjaśnieniem wszystkiego w cztery oczy.

W ostatnim miesiącach freak fighterzy kilkukrotnie poprzez social mediach uderzali w siebie nawzajem. Wbijali sobie szpilki na wywiadach czy różnych wpisach. Między innymi przy okazji ostatniej walki z “Popkiem” na Prime Show MMA 4 “Don Kasjo” wypowiedział się na temat “Bad Boya”.

Denis Załęcki odpowiada “Don Kasjo”

W ostatniej rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco Kasjusz stwierdził, że jeśli Załęcki poprawi swój rekord i wygra kolejne pojedynki, to może się z nim sprawdzić w walce. W innym wypadku nie chce więcej poruszać tego tematu:

– Chciałem dwóch sterydów zlać. Jak coś Denis wygra, to niech woła o atencję do Don Kasjo króla. A jak nie, to niech skupi się na Szeligach i innych. Do Szeligi musi w trzech podchodzić, to tutaj niech całą armię zbierze i wtedy coś tam próbuje, jakieś frajerskie numery, ataki na trybunach. A jak chce wyjść się sprawdzić, to niech coś wygra, a na razie atencji nie szuka u mnie. To są jego słowa.

Teraz kilka dni przed galą High League 5 do sieci trafił materiał promujący nadchodzący pojedynek Dawida Załęckiego z Vaso Bakoceviciem. Na filmie pojawił się również Denis, który został zapytany o sytuację z Życińskim. Zapowiedział, że nie odpuści włodarzowi Prime Show MMA.

“Bad Boy” zamierza wyjaśnić z nim wszystko przy najbliższej okazji, jednak jest przekonany, że kiedy spotkają się osobiście, to “Don Kasjo” nie będzie wystarczająco odważny, by z nim się skonfrontować:

– Nie potrafi utrzymać języka za zębami. Podpruwa się w Internecie. Tylko w Internecie, no bo by mnie zobaczył, to by zaraz się odwrócił, udawał że mnie nie widzi, albo by wskoczył za ochronę, czy za szefów federacji. W oczy nigdy nic takiego mi nie powiedział, nie obraził mnie tak, jak obraża mnie na wywiadach.

– Także przy pierwszej okazji macie moje słowo honoru, że nie odpuszczę. Dostanie nauczkę. Nie będę mówił co i jak, nie będę go straszył w Internecie, bo różne organy mogą się tym zainteresować. Do zobaczenia, na pewno się spotkamy i kara będzie.

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO