Rywalka Ewy Brodnickiej skazana za zabójstwo! 19 uderzeń kijem baseballowym w głowę

Fot. YouTube
Opublikowane 20 grudnia 2022, 11:56
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Była rywalka jednej z najlepszych polskich pięściarek dopuściła się brutalnej zbrodni. Kolejne 16 lat swojego życia spędzi za kratami.

Była mistrzyni świata Ewa Brodnicka w 2017 roku na gali Polsat Boxing Night w Gdańsku zmierzyła się z Brazylijką Viviane Obenauf. Mimo iż udało się rywalce posłać Polkę na deski, to po niejednogłośnej decyzji sędziów w górę powędrowała ręka „Kleo”.

Obenauf jednak nie zgadzała się z werdyktem. Tłumaczyła, że walcząc na trenie rywalki, nie miała po prostu szansy na pokonanie jej na pełnym dystansie, gdyż zwycięstwo i tak trafiłoby na konto Brodnickiej.

Zaprosiła też „Kleo” na rewanż do Szwajcarii, jednak nigdy do niego nie doszło. 2 lata od pojedynku w Gdańsku Brazylijka zakończyła zawodową karierę.

Rywalka Brodnickiej skazana

Teraz ponownie możemy usłyszeć o Obenauf. Media obiegła właśnie informacja o tym, że usłyszała wyrok 16 lat pozbawienia wolności. Kobieta odpowiada bowiem za śmierć swojego 61-letniego męża. Mężczyzna 2 lata temu został znaleziony martwy w ich wspólnym mieszkaniu w Szwajcarii.

Obenauf przez cały proces przekonywała, że jest niewinna. Śledztwo wykazało jednak, że to ona zadała 19 ciosów kijem baseballowym w głowę swojego męża. Miały to potwierdzić m.in. próbki krwi pobrane z ubrań kobiety oraz Thomasa F.

Jak podają media, Obenauf miała zaatakować swojego męża, gdyż doszło pomiędzy nimi do kłótni o ciążę 36-latki.

Źródło: express.co.uk

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments