(VIDEO) Wrzoskowi stanęło serce! Tajemnicza kobieta zaczepiła „Polish Zombie”: „A pamiętasz jak fajnie było w KSW…?”

fot. YouTube
Opublikowane 5 stycznia 2023, 10:40
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Podczas wczorajszej konferencji prasowej przed Fame MMA 17 serce stanęło Marcinowi Wrzoskowi. Do mikrofonu podeszła nieznana kobieta i zadała mu bardzo dwuznaczne pytanie.

Były mistrz KSW zmierzy się na gali Fame MMA 17 z Piotrem Szeligą. Ich konflikt zaczął się jeszcze w wakacje ubiegłego roku, przed 15, edycją frakowego show. Wrzosek zerwał jednak biceps w starciu pięściarskim z „Sariusem” i zmuszony był poddać się leczeniu.

Co się odwlecze, to nie uciecze. Zawodnicy spotkają się 3 lutego w Krakowie, a ich starcie odbędzie się na zasadach K-1. Choć początkowo sporo było między nimi złej krwi, sporo się zmieniło od pierwszych płomiennych wymian zdań. „Szeli” zdecydowanie spokorniał, co było widać zarówno w ostatnich tygodniach, jak i na konferencji prasowej.

Tajemnicza postać zaczepia Marcina Wrzoska

Już od samego początku wczorajszego wydarzenia było wiadomo, że sporo się będzie działo. Dymy były gwarantowane, a oprócz nich ogłoszono nowego współprowadzącego: Roberta Pasuta. Akcje typowe dla „Sutonatora” zobaczyliśmy już w pierwszych minutach, gdy do mikrofonu podszedł nieduży jegomość ubrany w ochraniacze i kask. Jak sam zapowiedział przyszedł, by Piotr Szeliga miał się na kim wyładować, co było odniesieniem do sytuacji między „Szelim”, a „Franiem”.

O wiele gorzej miał Wrzosek. W pewnym momencie do mikrofonu podeszła nieznana kobieta, która zagadała do „Polish Zombie”, że ten przestał się do niej odzywać, gdy tylko dołączył do freak fightów.

A kim jesteś? – dopytywał skonsternowany Marcin.

Nie wiesz kim jestem? A pamiętasz, jak fajnie było w KSW? – odpowiedziała pytanie na pytaniem kobieta, a „Zombiemu” ewidentnie podskoczyło ciśnienie! – Kiedyś byłam dla ciebie wszystkim, kiedyś byłam dla ciebie najważniejsza. Zrobiłbyś dla mnie wszystko!

Nie znasz mnie? To czekaj… Na imię mam: AMBICJA. Na nazwisko: SPORTOWA – zakończyła swój performance nieznajoma, a Marcinowi Wrzoskowi ulżyło.

Kursy bukmacherskie na FAME 17: Wrzosek vs. Szeliga

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments