Boxdel o ostatniej gali Prime: „Move Federation zrobił dużo lepszy wynik PPV niż gala, która opiera się na dymach”

Fot. YouTube
Opublikowane 10 stycznia 2023, 10:38
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

„Boxdel” po raz wbił szpilkę w federację Prime Show MMA. Ujawnił, że piłkarski projekt FAME zrobił lepsze wyniki, niż ostatnia gala freakowa konkurencji.

Wojna pomiędzy „Boxdelem” i Prime Show MMA trwa od początku istnienia federacji, której twarzą został Kasjusz Życiński. Włodarz FAME jest najbardziej skonfliktowany właśnie z „Don Kasjo” i Pawłem Jóźwiakiem, z którym zmierzy się 3 lutego.

„Boxdel” o małym zainteresowaniu galą Prime Show MMA

Współwłaściciel FAME wielokrotnie wypowiadał się na temat konkurencyjnej organizacji. Między innymi ostrzegał zawodników, że moga nie dostać wynagrodzenia oraz wielokrotnie wbijał szpilki na wywiadach czy w materiałach, które publikował w social mediach.

Temat Prime poruszony został również na konferencji, jednak Paweł Jóźwiak, który zarzeka się, że nie bierze udziału w tym projekcie, nie chciał rozmawiać o freakowej federacji.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla 6Pak „Boxdel” został zapytany o rynek freak fightów i przyznał, że w 2022 roku było sporo tego typu wydarzeń, co doprowadziło do przesycenia rynku. Zdradził też, że ze względu na mundial ostatnie dwie gale w roku nie osiągnęły zadowalających wyników.

Włodarz FAME ujawnił też, że projekt Move Federation sprzedał się lepiej, niż gala Prime Show MMA:

– Ubiegły rok przesycił tę niszę. Było FAME, High League, jakieś FFF i pojawiło się bardzo dużo gal w danym roku. Ostatnie wyniku sprzedażowe dwóch ostatnich gal w roku, czyli Prime i HL nie były satysfakcjonujące dla właścicieli.

Mundial okropnie zeżarł tę niszę. Takie Move Federation nowy twór w piłce nożnej zrobił dużo lepszy wynik PPV, niż gala freakowa Prime, która opiera się na dymach. Nie zrobiła satysfakcjonującej konwersji.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO