Zimnoch uderza w Głowackiego przed ważnym pojedynkiem! Kibice mocno odpowiadają! „Panie i panowie już dzisiaj Głowacki wywraca się w ringu”

Fot. YouTube
Opublikowane 21 stycznia 2023, 15:57
przez Przemek Krautz
7
2
Brak komentarzy

Krzysztof Zimnoch za pośrednictwem social mediów uderzył w Krzysztoga Głowackiego, który za kilka godzin stanie przed dużym wyzwaniem na gali w Manchesterze.

Przed byłym mistrzem świata walka z niepokonanym Richardem Riakporhe. Polak nie będzie miał łatwego zadanie, gdyż stoczy pojedynek na terenie przeciwnika. Zapewnia jednak, że jest w pełni przygotowany na nadchodzące zestawienie.

Zimnoch atakuje Głowackiego

Głos przed samą walką zabrał inny pięściarz Krzysztof Zimnoch, który w ostatnich tygodniach kilkukrotnie atakował Głowackiego. W grudniu tak wypowiedział się na temat jego pojedynku z RiakporheNie kibicuję mu, bo to fi*t.

Teraz ponownie uderzył w Głowackiego i w komentarzu na Facebooku napisał – Panie i panowie już dzisiaj Głowacki wywraca się w ringu. Chcesz obejrzeć dramat wraz z komedią Liczykiem w narożniku? Zapraszam przed ekrany.

Na słowa pięściarza szybko zareagowali kibice, którzy stanęli po stronie Głowackiego. W odpowiedzi pojawiły się takie komentarze:

– Żaden z trójki Głowacki, Szpilka, Jeżewski nie da Ci zarobić, musisz Najmana pozaczepiać.

– Słabe to jest z Twojej strony… kiedyś kibicowałem, teraz raczej współczuje, że trzeba robić wkoło swojej osoby sztuczny tłum.

– Możesz sobie pisać chłopie wszędzie, co chcesz i szukać atencji, ale Głowackiemu możesz worek z ciuchami nosić i buty czyścić po treningu.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments