Jake Paul uważa, że Fury’ego nie stać na odwołanie kolejnej walki! „Nie powiem, że można polegać na tym dzieciaku, ale…”

fot. YouTube
Opublikowane 30 stycznia 2023, 11:53
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Fani boksu wciąż oczekują na ogłoszenie kolejnej walki Tysona Fury’ego, który ma zmierzyć się z Ołeksandrem Usykiem. Wcześniej jednak potwierdzono kolejny występ jego brata, Tommy’ego, który w końcu spotka się z Jakiem Paulem.

Już 26 lutego dojdzie do zestawienia Jake Paul vs. Tommy Fury. Panowie po raz trzeci podpisali kontrakty na walkę, która nigdy się nie zmaterializowała. Pierwszy raz w ringu spotkać mieli się jeszcze w grudniu 2021 roku, jednak Anglik wycofał się z powodu urazu żeber. W jego miejsce wkroczył Tyron Woodley, którego YouTuber znokautował w 6. odsłonie. Po raz kolejny „TNT” i „The Problem Child” mieli zmierzyć się w sierpniu 2022 w Madison Square Garden. Wtedy to jednak Tommy’emu Fury’emu odmówiono możliwości wylotu do USA.

Teraz ich walka ma mieć miejsce w Rijad w Arabii Saudyjskiej. Pięściarze spotkali się twarzą w twarz tuż przed ostatnim występem Artura Beterbieva. Podczas ich face-to-face omal nie doszło do rękoczynów, a chwilę później obaj skierowali wobec siebie parę gorzkich słów.

Niedługo później „The Problem Child” wziął udział w mini konferencji prasowej gdzie stwierdził, że tym razem nie martwi się o ewentualne wycofanie „TNT”. Jak powiedział Jake Paul – Brytyjczyk nie może sobie na to pozwolić będąc ojcem.

Do kitu, że teraz tak się buja na naszym face-to-face. Nie powiem, że można polegać na tym dzieciaku, ale otrzyma dobrą zapłatę. Byłby więc głupi [gdyby się wycofał]. No i myślę, że ma już dość tego, że to Molly [partnerka Fury’ego – red.] zarabia na dom w ich związku. Urodziło im się dziecko, więc musi jej pomóc z kupowaniem pieluch.

Tommy ze swoją partnerką poznali się w 2019 roku w programie Love Island. W ostatnich miesiącach regularnie pisali w social mediach na temat ciąży, ale nie było żadnej wiadomości o porodzie. Wygląda więc na to, że „The Problem Child” zleakował informację o narodzinach.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments