Łaszczyk przygotowany na walkę w parterze! Zaskoczy poddaniem? „Będzie możliwość, to go uduszę. Na pewno chociaż spróbuję”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 lutego 2023, 10:08
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Już ostatnie dni dzielą nas od wyczekiwanej gali FAME 17, podczas której Kamil Łaszczyk zadebiutuje w formule MMA i zmierzy się z Amadeuszem Roślikiem.

Po raz kolejny zobaczymy konfrontację zawodowego sportowca z freak fighterem. Takie zestawienia zawsze dostarczają ogromnych emocji, a kibiców dodatkowo przyciąga konflikt pomiędzy rywalami, który zostanie wyjaśniony już w ten piątek.

-> KLIKNIJ W BANER I KUP PPV NA FAME MMA 17! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

Łaszczyk zaskoczy w walce z „Ferrarim”?

Kamil Łaszczyk to zawodowy pięściarz, który ma na swoim koncie 32 zwycięstwa i nie poniósł żadnej porażki. Kibice spodziewają się więc, że pojedynek będzie chciał utrzymać w stójce i właśnie w tej płaszczyźnie spróbuje rozprawić się z „Ferrarim”.

Debiutant nie ukrywa jednak, że możemy być świadkami niespodzianki i jeśli będzie okazja, spróbuje skończyć rywala w parterze. W ostatnim wywiadzie dla Super Expressu przyznał:

– Trener mówił, że jakbym miał trzy miesiące, można by go było robić w parterze. Nie ukrywam, że będę szukał tego. Ja jestem ambitnym chłopakiem, który lubi się bić. Będzie możliwość złapania w parterze i uduszenia, to go uduszę. Na pewno spróbuję chociaż. Trener mówi, że jestem świetnym stójkowiczem, mam świetne ręce i mimo że mam małą wagę, to naprawdę mocno kopię.

O swoich przygotowaniach mówił również w rozmowie z fansportu.pl. Przyznał, że trener jest pod wrażeniem tego, jaką pracę udało się wykonać przez krótki okres przygotowawczy:

– Jestem przygotowany, niech kopie. Tylko żeby sobie nogi nie połamał. Tak jak mówię, trener jest w szoku, że jestem z innej dyscypliny, ale bardzo szybko łapię. Zawsze się szybko odnajdywałem w różnych sportach czy w piłce, czy w koszykówce.

– Trener jest w szoku, że było mało czasu, ale jest w szoku, że na pierwszym treningu pokazywał coś i dzisiaj to robiliśmy. Ja robiłem to, co było na pierwszym treningu, a trener, że wszystko pamiętam. Jak mam nie pamiętać, może trochę po głowie dostałem, ale dla mnie to jest coś innego, jest frajda, bo całe życie trenuję i mogę się sprawdzić w czymś innym. Dla mnie bomba.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO