Środa, 24 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Potężne ciosy Denisa Załęckiego! Prezentuje nagranie z treningu przed High League 6

Fot. Instagram
Opublikowane 23 lutego 2023, 08:40
przez Przemek Krautz
10
34
Brak komentarzy

Denis Załęcki już 18 marca stoczy swój kolejny pojedynek. Na gali High League 6 powróci po kontuzji, przez którą przegrał ostatnie starcie.

“Bad Boy” we freak fightach stoczył dotychczas jedną walkę w K-1 i dwie w MMA. W debiucie na pełnym dystansie zdominował Alana Kwiecińskiego, następnie po decyzji sędziów przegrał z Mateuszem Kubiszynem, a ostatnim razem zmierzył się z Arturem Szpilką.

Do pojedynku z byłym pięściarzem wyszedł jednak z kontuzją i po zaledwie kilkudziesięciu sekundach sędzia musiał przerwać walkę, gdyż Załęcki nie był w stanie kontynuować starcia.

Trening Denisa Załęckiego przed High League 6

Tym razem “Bad Boy” stoczy walkę na zasadach boksu w małych rękawicach. Co ciekawe, ma już za sobą pojedynek w podobnej formule. Wcześniej na EFM Show 2 brutalnie znokautował Jussiego Halonena, doprowadzając do złamania oczodołu.

Podczas High League 6 Denis zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Obaj zawodnicy to stójkowicze, którzy lubią kończyć walki przed czasem i zapewne w tym przypadku też będziemy świadkami nokautu. Sam “Tybori” przyznał, że któremuś z zawodników zgaśnie światło.

Dla Denisa to pierwszy pojedynek po kontuzji. Nie miał jeszcze okazji wypowiedzieć się na temat stanu zdrowia oraz swojej aktualnej formy, jednak udostępnił nagranie z treningu, na którym prezentuje potężne ciosy i wygląda na to, że jest gotowy na nadchodzące starcie.

@fansportu.pl Trening Denisa przed walką z Tyburskim #highleague #deniszalecki #badboy #zalecki #gleba #mts #mytosukces #famemma #mma #freakfighters #gromda #tyburski ♬ dźwięk oryginalny – fansportu.pl

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs. Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
34
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO