(VIDEO) Różal komentuje konflikt Załęckiego z Omielańczukiem: „Denis użył za grubych słów. Nie podoba mi się cała ta historia”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 marca 2023, 19:34
przez Przemek Krautz
4
3
Brak komentarzy

Za nami oficjalne losowanie przed galą GROMDA 12, na którym pojawił się Marcin Różalski i udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl.

Już jutro zobaczymy hitowe starcia na gołe pięści. Tym razem jest to wyjątkowa gala, gdyż Polacy zmierzą się z zawodnikami z zagranicy, a na karcie walk znalazło się aż 6 extra fightów! Simon „The Savage” Henriksen zawalczy z Jakubem „Kajfaszem” Sorotą, a „Kofi King” z Przemysławem „Reksio” Rekowskim. Całą rozpiskę znajdziesz – TUTAJ.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

„Różal” o konflikcie Denisa z Omielańczukiem

Przy okazji rozmowy z Marcinem Różalskim fighter poruszył nie tylko temat nadchodzącej gali i starcia swojego podopiecznego Armana, ale również kwestię Daniela Omielańczuka. Po jego ostatniej porażce sam trener Robert Złotkowski, przyznał, że chciałby, aby zawodnik wygrał jeszcze jedną walkę i zakończył karierę.

„Różal” natomiast nie zgadza się z tymi słowami, gdyż decyzja należy wyłącznie do samego zawodnika i to on wie, czy to jest odpowiedni moment, by przejść na sportową emeryturę:

– Czy Daniel powinien kończyć? To Daniel wie. On wie, z czym się boryka, Daniel zadecyduje czy kończy, czy idzie dalej.

Były mistrz KSW odniósł się również do konfliktu reprezentanta WCA z freak fighterem Denisem Załęckim. Przyznał, że „Bad Boy” użył zbyt mocnych słów pod adresem Omielańczuka:

– Nie podoba mi się, bo i Daniel jest moim bardzo bliskim kolegą i Denis jest moim znajomym. Nie podobała mi się ta cała historia, była ona niepotrzebna. Daniel powiedział, że według niego Denis nie miał kontuzji.

Denis uważam, że użył za grubych słów i źle się bardzo wypowiedział, co było niesmaczne i niefajne. Każdy ma swój temperament. Czy walka ta ma sens? Kurcze, nie wiem. Jeżeli chcą się bić, jeżeli chcą w ten sposób to wytłumaczyć.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO