Simon Henriksen zapowiada brutalną walkę na GROMDA 12! „Chcę przemocy, chcę krwi! To jest odpowiednie miejsce”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 marca 2023, 08:48
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj wieczorem w ringu GROMDY zadebiutuje Simon „The Savage” Henriksen, który nie ukrywa, że liczy na brutalną i krwawą walkę.

Duńczyk jest gwiazdą King Of The Streets, gdzie toczył starcia na gołe pięści bez żadnych zasad i zwyciężył wszystkie pięć pojedynków przez nokaut. Ma na swoim koncie ciężkie KO i brutalne wymiany, w których często możemy zobaczyć soccer kicki, kolana, czy dobicia w parterze.

Tym razem jednak zawalczy wyłącznie w formule bokserskiej. Na gali GROMDA 12 zmierzy się w extra fightcie z również debiutującym w federacji „Kajfaszem”. Zawodnicy mieli okazję wczoraj po raz pierwszy stanąć twarzą w twarz.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

„The Savage” przed galą GROMDA 12

Po ceremonii „The Savage” udzielił wywiadu federacji, w którym oświadczył, że zawsze w swoich starciach szuka krwi i przemocy. Tak więc będzie również i podczas dzisiejszego starcia na gali GROMDA 12, która rozpocznie się o 20:00.

Będzie to wyjątkowo edycja, gdyż po raz pierwszy zobaczymy aż 6 extra fightów, a w ringu zawodnicy z Polski zmierzą się z wojownikami z zagranicy.

Ciągle próbuję szukać wyzwań, wyciągać z tego jak najwięcej, sprawdzać samego siebie w najlepszy sposób. Zawsze chcę przemocy, chcę brutalności, chcę krwi. A to jest odpowiednie miejsce do tego. Zawsze chcę próbować czegoś nowego. Dlatego jestem tutaj, dlatego to robię – oświadczył Henriksen.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments