Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Zdenerwowany Jóźwiak odpowiada na słowa Różala! „Jego czas minął. Nie potrafię zrozumieć jego zachowania. Niech nie zagląda mi w kieszeń”

Fot. YouTube
Opublikowane 14 marca 2023, 09:19
przez Przemek Krautz
0
5
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak przy okazji wczorajszej konferencji udzielił wywiadu, w którym odpowiedział na słowa Marcina Różalskiego.

Za nami druga i ostatnia konferencja przed galą High League 6, do której dojdzie już w tę sobotę. W klatce po raz kolejny zobaczymy prezesa FEN. Ma on już na koncie walkę z Marcinem Najmanem, starcie z „Boxdelem”, a teraz stanie do rewanżu z „El Testosteronem”.

-> PPV na High League 6 kupisz TUTAJ!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-12.png

Jóźwiak odpowiada „Różalowi”

W rozmowie dla TVReklama Jóźwiak został zapytany o słowa Marcina Różalskiego, który w ostatnim wywiadzie dla kanału Między Seriami poruszył temat organizacji sportowych i freakowych oraz stwierdził:

– Jeżeli promotor jednej z federacji płaci zawodnikom po 500, po 1000 złotych, a sam idzie walczyć do freakowej federacji, to coś tutaj musi być nie tak.

Wyraźnie zdenerwowany prezes FEN zapewnia, że kwoty podane przez „Różala” nie są prawdziwe i nawet początkujący zawodnicy dostają większe gaże za swoje pojedynki dla federacji Fight Exclusive Night:

– Miał kiedyś swoje pięć minut, z całym szacunkiem, był dobrym sportowcem, teraz jest past prime. Jego czas zdecydowanie minął. Nie wiem, co się z nim dzieje. Nie potrafię zrozumieć jego zachowania. Wprost nie powiedział, że chodzi o mnie, ale z kontekstu można było się domyślić, że chodzi o mnie. Nie wiem, skąd on wziął takie stawki 500 czy 1000 złotych. W FEN nie ma takich stawek.

Marcin ma małą wiedzę. Najniższa wypłata dla zawodników początkujących to jest na poziomie 4 tysiące złotych. To chyba jemu nic do tego, ile ja kasuję za walki. To jest moja prywatna sprawa, ja mu w kieszeń nie zaglądam. Także niech on też nie zagląda mi. Aczkolwiek do tych słów obraźliwych, że prezes jednej z największych federacji w Polsce płaci po 500-1000 złotych, to muszę się odnieść, bo to nie jest zgodne z prawdą.

Sprawdź również rozmowę Jóźwiaka z fansportu.pl. Freak fighter zdradził m.in., że planuje stoczyć jeszcze kilka pojedynków oraz wskazał rywala, z którym chciałby zmierzyć się po Marcinie Najmanie:

Kursy bukmacherskie na walkę Najman vs Jóźwiak

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO