Dwie legendy organizacji PRIDE połączą siły w nietypowym pojedynku

Foto: Instagram
Opublikowane 22 marca 2023, 08:46
przez Miłosz Sojka
0
0
Brak komentarzy

Quinton Jackson i Bob Sapp to dwaj amerykańscy zawodnicy mieszanych sztuk walki, którzy są bardzo znani w świecie MMA. Obaj Amerykanie przez bardzo wiele lat toczyli pojedynki dla japońskiej organizacji PRIDE, a łącznie na swoim koncie mają stoczonych w swojej karierze 84 walk. Teraz obaj panowie wystąpią razem w walce wieczoru podczas syjamskiego pojedynku bokserskiego na wydarzeniu gali Fight Circus 6, która odbędzie się 31 marca w klubie nocnym Illuzion w Phuket na terenie Tajlandii.

Przeciwnikami dwóch legend organizacji PRIDE będą Promotor Full Metal Dojo – Jon Nutt oraz trener siły i kondycji w klubie Bang Tao Muay Thai- Andrew Wood. Każda para będzie w tym pojedynku przywiązana i nie będzie mogła korzystać z jednej ręki. Na mediach społecznościowych „Rampage” i „The Beast” publikują regularnie treningi, z przygotowań do walki w Fight Circus 6.

Freak-fighty w wersji tajlandzkiej

Oczywiście na gali Fight Circus 6 oprócz syjamskiego pojedynku bokserskiego dojdzie do innych absurdalnych walk. Jak podają organizatorzy, co-main eventem będzie pierwszy kobiecy pojedynek 2 vs 1 w Fight Circus, gdzie mistrzyni boksu birmańskiego – Souris Manfredi zmierzy się z dwiema tajskimi fighterkami.

Na gali Fight Circus 6 zadebiutuje również z szalonym pomysłem „Muzyczne Krzesła Śmierci”, gdzie sześciu zawodników zagra w tradycyjną grę imprezową, aby określić trzy pojedynki i rodzaj walk, w których będą walczyć. Zwycięzca będzie mógł wybrać swojego przeciwnika, który z kolei będzie mógł wybrać dyscyplinę, w której będą walczyć. Ciekawe, czy będzie to tradycyjna walka, czy też zostaną wykorzystane bardziej szalone zasady promocji, takie jak spinning shit only, kick only, czy tylko nogi vs tylko ręce.

Na wydarzeniu odbędą się również inne dziwaczne starcia takie jak: „Ludzka Piñata”, „Koło przemocy” czy „Walka na klaspy”. Obecny planowana karta walk Fight Circus 6 wygląda następująco:

Boks bliźniaków syjamskich w wadze superciężkiej: Quinton Jackson i Bob Sapp vs Jon Nutt i Andrew Wood – main event
2 vs 1: Souris Manfredi vs Run THC (Indica i Sativa) – co-main event
Ludzka Piñata: Steve Panda Banks „z workiem pełnym pieniędzy i nagród” vs Petzilla i pięciu innych.
Bijatyka białych kołnierzyków – Road Rage Edition: złap kierowcę motocykla vs wygraj kierowcę motocykla.
Ring Girl 3 na 3 Przeciąganie liny
Koło przemocy: Kushal Vyas vs Joel Fratello
Muzyczne krzesła śmierci:
Muay Thai z zasłoniętymi oczami: Muzyczne Krzesła dziwacznych mężczyzn
2 vs 1: Walter John Veale vs Dwóch pozostałych uczestników Musical Chairs.
Wybór dealera: Zwycięzca Muzycznych Krzeseł wybiera przeciwnika, przeciwnik wybiera dyscyplinę..
Stara szkoła MMA: runda 1×10 minut: Kyoken Tampiyanan vs Campbell Symes
Walka na klapsy: Bruno Barone vs Peter Haelewyn

Trzeba powiedzieć, że przyciągnięcie dwóch weteranów organizacji PRIDE do takiej nietypowej organizacji, może być strzałem w dziesiątkę, przez co kolejne edycje gali Fight Circus mogą być bardziej coraz bardziej rozpoznawalne nie tylko na terenie Tajlandii, ale i również może w Europie.

Źródło: bloodyelbow.com, FMD- Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments