środa, 8 grudnia, 2021
Strona głównaKSW(VIDEO) KSW przypomina najcięższych rywali w karierze Mariusza Pudzianowskiego! Tak walczył m.in....

(VIDEO) KSW przypomina najcięższych rywali w karierze Mariusza Pudzianowskiego! Tak walczył m.in. z „Butterbeanem” czy Bobem Sappem

Organizacja KSW przypomina, jak wyglądały pojedynki z najcięższymi przeciwnikami w karierze Mariusza Pudzianowskiego, który w najbliższą sobotę powróci do klatki.

W co-main evencie „Pudzilla” zmierzy się z Serigne Ousmane Dią, senegalskim mistrzem zapasów, znanym jako „Bombardier”. Takie starcie miało odbyć się już na KSW 59, jednak w dniu pojedynku rywal Pudzianowskiego trafił do szpitala, a następnie wyleciał do Francji, gzie miał przejść operację po ataku ostrego zapalenia wyrostka.

„Bombardier” to jeden z najcięższych przeciwników w karierze Polaka. Ma on blisko 2-metry i waży 150 kilogramów. Ogromna waga nie jest jednak problemem dla Pudzianowskiego, który ma już na swoim koncie starcia z ogromnymi rywalami.

Najcięższy przeciwnik Polaka to ponad 200-kilogramowy Eric Esch znany jako „Butterbean”. Nie wiadomo, ile dokładnie ważył, gdyż waga zatrzymała się na swoim limicie.

Pudzian zmierzył się z nim w czwartym zawodowym pojedynku i rozbił go w minutę i 16 sekund. Drugie miejsce zajmuje Bob Sapp ze 144 kilogramami. Amerykanin został pokonany w zaledwie 39 sekund.

Kolejny fighter na liście to Sean McCorkle, który przed walką wniósł na wagę 141,8 kg. Walczył on z Pudzianem dwukrotnie. Najpierw wygrał po poddaniu kimurą, a następnie przegrał po jednogłośnej decyzji.

Polak dwie walki stoczył także z ponad 127-kilogramowym Jamesem Thompsonem. Brytyjczyk najpierw zwyciężył, poddając Polaka duszeniem trójkątnym, a drugie starcie zostało rozstrzygnięcie jako no-contest z powodu pomyłki sędziego.

Poniżej możecie sprawdzić, jak przebiegały pojedynki z wymienionymi wcześniej przeciwnikami Mariusza Pudzianowskiego:

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Mariusz Grabowski przed galą GROMDA 7: „Sporty walki to aktualnie taka...

0
Już 10 grudnia odbędzie się kolejna gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Przed nami emocjonujące starcia, które zobaczymy na GROMDA 7.