Szef GROMDY o walce Łaszczyka w FAME: „Cały czas zwycięzcą jest Ferrari, bo to on przeważał i pokazał duży charakter”

fot. YouTube
Opublikowane 7 kwietnia 2023, 13:22
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Mariusz Grabowski zabrał głos na temat zwycięstwa Kamila Łaszczyka nad Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Przy okazji szef organizacji GROMDA wypowiedział się też na temat dołączenia do freak fightów kolejnych sportowców.

Przejście popularnego „Szczurka” do Fame MMA wywołało niemałe zamieszanie. Nie był on oczywiście pierwszą postacią, czy to ze świata boksu, czy MMA, która postanowiła zaprezentować się przed inną publicznością. Kamil może się pochwalić perfekcyjnym rekordem 32-0 w ringu, ale na FAME 17 nie miał łatwego zadania.

„Ferrari” sukcesywnie sprowadzał pięściarza na matę i tam go kontrolował, idąc po pewne zwycięstwo na punkty. Sytuacja zmieniła się jednak dosłownie w ostatnich sekundach. Amadeuszowi zabrakło sił na kolejne obalenie, został przewrócony przez Łaszczyka, który pokonał go przez TKO na kilka sekund przed końcem walki.

„Otrzymał drugie życie na 8 sekund przed końcem”

„Ferrari” już niedługo na Fame MMA 18 zmierzy się jednego wieczoru z dwoma oponentami. W rozmowie z Fansportu TV o ostatniej walce Roślika wypowiedział się prezes GROMDY, Mariusz Grabowski. Przy okazji wypowiedział się też na temat ewentualnego przechodzenia sportowców do freak fightów, czy nawet do jego organizacji.

Otrzymał drugie życie na 8 sekund przed końcem trzeciej rundy i myślę, że to też było ważne dla niego. Jakby było inaczej, pewnie źle by się czuł z tą przegraną, a tak to wygrał. Tylko ja myślę, że cały czas zwycięzcą tej walki jest Ferrari, bo to Ferrari przeważał przez te 3 rundy i po prostu pokazał duży charakter.

Nie wiem, czy ci zawodnicy ze sportów walki powinni przechodzić… Myślę, że tak. Wielu zawodników, nie chcę tutaj nazwisk wymieniać, stricte sportowych jest we freakach. Teraz nawet rozmawiam z nimi, że chcą walczyć na GROMDZIE. Tylko wiadomo, że oczekiwania są duże i czasami się zastanawiamy, czy nam to coś da?

Cały wywiad z Mariuszem Grabowskim obejrzysz -> TUTAJ.

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 18

Galę FAME MMA 18 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

„Ferrari” vs Błoński:

„Ferrari” vs Dubiel:

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO