Amadeusz Ferrari skomentował porażkę Tańculi w walce o pas: „KSW się marzy niektórym, a…”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 maja 2023, 08:43
przez Przemek Krautz
0
5
Brak komentarzy

Amadeusz „Ferrari” Roślik w mocnych słowach skomentował sobotnią porażkę Arkadiusza Tańculi, który przegrał na FAME 18.

„Aroy” stanął do pojedynku z Maksymilianem Wiewiórką i stoczył swoją pierwszą walkę o mistrzowski pas. Wszedł do klatki jako faworyt, jednak w starciu lepiej radził sobie „Wiewiór”, który wygrywał rundy dzięki sprowadzeniom do parteru.

Ostatecznie to właśnie on zwyciężył po trzech odsłonach i jednogłośnej decyzji. Jako pierwszy w historii FAME został podwójnym mistrzem w kategorii półśredniej i średniej.

„Ferrari” mocno po porażce Tańculi

Przegraną „Aroya” skomentował Amadeusz Roślik, który w main evencie pokonał Kacpra Błońskiego. Nawiązał do tego, że Tańcula otwarcie mówi, iż marzy o KSW i chciałby zadebiutować w największej polskiej organizacji MMA.

W jednym z wywiadów stwierdził również, że będzie próbował zdobyć trzy mistrzowskie tytuły FAME – Będę tak celował najpierw w jeden pas, potem w drugi. 93 jakby zrobili, też mogę robić. Nie ma problemu. Ja normalnie ważę 86 kg. W sumie to jestem fajnym zawodnikiem, mogę mieć trzy pasy.

Finalnie jednak pierwsza próba zdobycia pasa skończyła się porażką, co Amadeusz w rozmowie z FAME News podsumował takimi słowami:

– Na piz*ę dostaną, to się zesrają. Dajcie mi chwilę zrobić kondycję. Wyleczyłem się, jestem zaangażowany. Idę urwać łeb wszystkim. KSW się marzy niektórym, a kończy się na Wiewiórze. Na Wiewióra jeszcze przyjdzie czas. Nie mam nic do Tańculi, ale ku**a, je**ć te pasy. One są nic niewarte.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO