Najman wypłacił liścia Murańskiemu! Awantura na face-to-face!

Fot. YouTube
Opublikowane 24 maja 2023, 23:10
przez Przemek Krautz
16
56
6 komentarzy

Za nami konferencja przed galą High League 7. Poznaliśmy wszystkich uczestników turnieju oraz doszło do pierwszych face-to-face.

W Grand Prix High League udział wezmą m.in. Jacek Murański oraz Marcin Najman, którzy są ze sobą mocno skonfliktowani. Fani chcieliby zobaczyć ich pojedynek, jednak obawiają się, że ze względu na losowanie turniejowe, może ich ominąć to zestawienie.

WIDEO:

Najman uderzył Murańskiego!

Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi, a Najman nie dopuszczał „Muranowi” podczas pierwszej konferencji. Zapowiedział nawet, że jeśli będzie miał z nim stanąć twarzą w twarz, to zapewne go uderzy, gdyż nadal pamięta wszystkie obraźliwe słowa, jakie Jacek wypowiedział pod jego adresem.

Chwilę później gdy panowie zostali zaproszeni do face-to-face „El Testosteron” dotrzymał słowa, co jest raczej rzadkością we freak fightach i naprawdę uderzył swojego przeciwnika z liścia. Murański jednak zapewniał, że nawet nic nie poczuł, a uderzenie nie zrobiło na nim wrażenia:

Ale mnie rozśmieszyłeś! To wszystko? Ty ruro bezczelna! – krzyknął „Muran” w kierunku Najmana.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
16
56
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
8 miesięcy temu

Ludwiczek i Lizak Reporter i Daro powini między sobą walczyć.
Albo każdy po kolei z Gangraną

Marcin
Marcin
8 miesięcy temu

Chcą rurki i 2000 niki

trackback
Dawid Załęcki skomentował powrót Jacka Murańskiego! „Nie dziwię się, że wrócił” [VIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] spotkanie twarzą w twarz z Szalonym Reporterem zakończyło się w miarę spokojnie, o tyle w tym z Marcinem Najmanem doszło do rękoczynów. Murański został uderzony, co sam jednak skwitował […]

trackback
Murański chciał uderzyć Najmana na zapleczu! „Wychodził z ochroną, bo mu powiedziałem, że…” [VIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] namówiony na face to face z panem Jackiem, jednak zrobił też to, co wielokrotnie zaznaczał. Uderzył go w twarz, gdy tylko miał przeciwnika w zasięgu ręki. Nie przeszkodził mu w tym nawet fakt, że stary […]

Marcin
Marcin
8 miesięcy temu

Ortografia

trackback
Murański za kulisami zaatakował Najmana! Jest nagranie z awantury! [VIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] League 7 doszło do face to face pomiędzy panami. Marcin Najman, o czym wielokrotnie informował, uderzył Murańskiego w twarz. Później w rozmowie z kanałem Fansportu TV opowiadał, że pan Jacek próbował się na nim […]

WIDEO