ROBERT KARAŚ POBIŁ REKORD ŚWIATA! Fenomenalny wyczyn Polaka!

fot. FAME
Opublikowane 27 maja 2023, 10:53
przez Jakub Hryniewicz
6
1
Brak komentarzy

Na kilka godzin przed ostatnią galą Fame MMA Robert Karaś wystartował w Pucharze Świata w Ultra Triathlonie. Zawodnik freakowej organizacji dziś dokonał tego, co nie udało mu się ostatnim razem.

W ubiegłym roku cały kraj z zapartym tchem śledził poczynania zawodnika FAME. Robert Karaś wystartował w dziesięciokrotnym Ironmanie, na który składają się: 38 km pływania, 1800 km na rowerze oraz 422 km biegu. Zawodnicy na łączny dystans 2260 km mają niewiele ponad 14 dni.

Zawodnik Fame MMA fenomenalnie wówczas sobie radził, jednak rywalizację zakończył po interwencji medyków. Ci zadecydowali, że uraz Polaka może zagrażać jego życiu, jeśli ten będzie go kontynuował.

Robert Karaś postanowił raz jeszcze stanąć do dziesięciokrotnego Ironmana. Tydzień temu wystartował wyścig, a organizacja Fame MMA została głównym sponsorem swojego zawodnika.

ROBERT KARAŚ REKORDZISTĄ ŚWIATA!

Dziś Karaś dokonał tego, co nie udało mu się ostatnim razem. Polak jako pierwszy ukończył wyścig, przy okazji ustanawiając nowy rekord świata! Poprzedni należący do Kennetha Vanthuyne’a wynosił 182 godzin, 43 minuty i 43 sekundy.

Robert z kolei potrzebował „jedynie”… 164 godzin, 14 minut i 2 sekund! Oznacza to, że pobił poprzedniego lidera o ponad 18 godzin!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO