Don Kasjo nie ma wątpliwości! Mówi o pojedynku z Pudzianowskim: „Jestem przekonany, że jakby wyszedł do walki, to…”

Fot. YouTube
Opublikowane 5 czerwca 2023, 09:03
przez Przemek Krautz
1
6
Jeden komentarz

Kasjusz Życiński w ostatnim wywiadzie poruszył wiele ciekawych tematów związanych z sytuacją na scenie freak fightowej oraz zabrał głos w sprawie kolejnej edycji Prime.

Wypowiedział się na temat jednego z pojedynków, który wzbudza spore kontrowersje. Podczas gali Prime Show MMA 5 dojdzie bowiem do walki pomiędzy kobietą i mężczyzna. Ewa Piątkowska w starciu bokserskim zmierzy się z „Puszbarberem”.

„Don Kasjo” o Pudzianowskim

Po ogłoszeniu zestawienia w sieci pojawiło się wiele komentarzy krytykujących walkę kobiety z mężczyzną, który dodatkowo jest kilkadziesiąt kilogramów cięższy. „Don Kasjo”, który gościł w studio FANSPORTU TV, wyjaśnił jednak, że jego zdaniem będzie to łatwy pojedynek dla Piątkowskiej.

Jest ona byłą mistrzynią świata, który toczyła walki na najwyższym poziomie, w związku z czym bez problemu powinna poradzić sobie z takim rywalem. Życiński wytłumaczył to także na innym przykładzie. Wskazał, że gdyby sam wyszedł do starcia np. z Mariuszem Pudzianowskim, który przegrał ostatnią walkę z Arturem Szpilką, to w boksie odniósłby zwycięstwo do jednej bramki.

– Tylko przez to się zgodziłem, że Ewa jest byłą mistrzynią świata. Ja wiem, że by wszedł Mariusz Pudzianowski teraz, gdzie on trenuje, by wszedł do mojej dyscypliny, do boksu, to ja bym go do jednej bramki zrobił. Jestem przekonany. Tym bardziej taki Push, który liznął boksu i trener mu naopowiadam, że ma mocną prawą. Wyjdzie do mistrzyni świata, zostanie ograny do jednej bramki.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
6
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
3 miesięcy temu

W sumie taka racja. Puszbarbie jedynie masą może coś zdziałać.