Poniedziałek, 26 Lutego, 2024

Clout MMA zastąpi High League! Sławomir Peszko twarzą nowej organizacji freakowej!

Fot. Clout MMA
Opublikowane 7 czerwca 2023, 15:15
przez Jakub Hryniewicz
0
18
Brak komentarzy

Potwierdziły się doniesienia o powstaniu nowej federacji, której jedną z twarzy ma być Lexy Chaplin. Drugą z nich ogłoszono dziś i tego nikt się nie spodziewał!

29 maja Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji po rozpatrzeniu wniosku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zamroziła wszystkie pieniądze na rachunkach należących do High League. Decyzja ta została podjęta ze względu na powiązania właścicieli, czyli rodziny Edelbiev z czeczeńskim przywódcą Ramzanem Kadyrowem.

Już kilka dni później wydane zostało oświadczenie, którego niemal wszyscy się spodziewali. Do momentu wyjaśnienia całej sprawy jedna z największych freakowych federacji zawiesiła swoją działalność. W rozmowie z kanałem Fansportu TV na ten temat wypowiedział się „Don Kasjo”, który potwierdził, że powstanie nowa organizacja, na której czele stać ma Lexy Chaplin.

Sławomir Peszko twarzą CLOUT MMA!

Federacja nazywać się będzie CLOUT MMA, a dzisiejszego popołudnia ogłoszono, kto będzie towarzyszył jednej z najpopularniejszych polskich influencerek. Drugą twarzą freakowego projektu został Sławomir Peszko! Ponad 40-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej przed dwoma dniami zakończył zawodową karierę.

Czegoś takiego na pewno się nie spodziewaliście. Dwa światy połączą się w jeden. To będzie mieszanka wybuchowa!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
18
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO