Wielki Bu vs Szeliga!? Masiak mówi o potencjalnej walce: „Jakiś czas temu myślałem, że to…”

Fot. YouTube
Opublikowane 10 lipca 2023, 11:08
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

„Wielki Bu” za pośrednictwem social mediów odpowiedział na pytania swoich kibiców i zdradził, co myśli na temat pojedynku z Piotrem Szeligą.

Patryk Masiak ma za sobą debiut we freak fightach. Podczas ostatniej gali Prime Show MMA zmierzył się z Łukaszem Lupą i udowodnił, że będzie dużym wyzwaniem dla swoich kolejnych przeciwników. „Wielki Bu” od początku dominował, rozbijając Lupę, którego niespodziewanie poddał już w drugiej odsłonie.

„Wielki Bu” otwarty na walkę z Szeligą

Teraz fani pytają go o kolejnego przeciwnika. Bez wątpienia chcieliby zobaczyć go w walce z Denisem Załęckim, jednak na takie zestawienie będziemy musieli jeszcze poczekać, o ile w ogóle kiedykolwiek do niego dojdzie. „Wielki Bu” najprawdopodobniej zmierzy się teraz z „Tarzanem”:

Mam nadzieje, że z „Tarzanem”. Ten sprawdzian chodzi za mną już około 2 lata, zawsze się z niego jakoś wymiksował. Wszystko w rękach „Don Kasjo”, czy zrobi mi przysługę i pozwoli obić królową życia – napisał.

Padło również pytanie o potencjalne starcie z Piotrem Szeligą. Przyznał, że zapewne zawodnik FAME byłby większym wyzwaniem, niż początkowo mu się wydawało. Oświadczył jednak, że najpierw walka z „Tarzanem”, a następnie może myśleć o konfrontacji z „Szelim”.

– Jakiś czas temu myślałem, że Szeliga to za łatwy przeciwnik, ale ostatnio udowadnia, że to nie byłby aż tak lekki spacer. Więc teraz „Tarzan” w pierwszej rundzie do spania i można poważnie myśleć o Piotrku.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO