Fernando Santos bliski odejścia z reprezentacji Polski!? Wiemy, gdzie może trafić!

Foto: YouTube
Opublikowane 23 lipca 2023, 10:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

23 lipca media obiegła informacja o potencjalnym odejściu Fernando Santosa. Według nieoficjalnych doniesień dogadał się już z klubem z Arabii Saudyjskiej.

Santos jako selekcjoner reprezentacji Polski został oficjalnie zaprezentowany 24 stycznia 2023 roku i objął kadrę po Czesławie Michniewiczu. Portugalczyk poprowadził biało-czerwonych w zaledwie czterech spotkaniach, z których dwa zakończyły się porażką.

Santos opuści reprezentację Polski?

Najpierw Polska przegrała 1:3 z Czechami, następnie po zdobyciu jednej bramki wygrała z Albanią i Niemcami, a w ostatnim meczu doszło do ogromnego skandalu. Mimo prowadzenia 2:0 biało-czerwoni przegrali 2:3 z Mołdawią, której zwycięstwo było wielką niespodzianką.

Już wtedy pojawił się komentarze kibiców, którzy przyznali, że nie będą zaskoczeni, jeśli selekcjoner opuści reprezentację i znajdzie nowego pracodawcę po tym, co wydarzyło się w Kiszyniowie. Teraz dodatkowo w ostatnim czasie pojawiło się sporo afer dotyczących Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Niespodziewanie na Twitterze pojawił się wpis, sugerujący, że Santos prowadzi rozmowy się z klubem Al-Shabab, który od kilku tygodni szuka selekcjonera, a do sfinalizowania całej operacji potrzebne są jedynie podpisy.

Doniesienia wywołały sporo zamieszania i głos zabrał sam PZPN. Rzecznik Jakub Kwiatkowski stwierdził jedynie – My nic nie wiemy na ten temat.

Dziennikarz Janusz Basałaj w rozmowie z meczyki.pl ujawnił jednak, że ma informacje, według których współpraca Santosa i PZPN nie układa się najlepiej, w związku z czym Portugalczyk może po kolejnych porażkach opuścić reprezentację.

Taka decyzja przykryłaby niekorzystną atmosferę wokół związku. Jeśli Kulesza na następcę będzie miał przygotowanego np. Marka Papszuna, którego ogłosi kilka godzin po rozstaniu z Santosem, wszyscy zajmą się wówczas nim, a nie Portugalczykiem – stwierdził w rozmowie z meczyki.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments