Friz w FAME MMA? Krzysztof Rozpara o szczegółach negocjacji! „Rozmawiamy z nim”

Fot. YouTube
Opublikowane 10 sierpnia 2023, 10:07
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Prezes FAME zabrał głos w sprawie potencjalnej współpracy z „Frizem”. Wyjaśnił, że odbyły się już w tej sprawie rozmowy.

Karol Wiśniewski, który jest twórcą Ekipy to jeden z najpopularniejszych polskich influencerów. Wielu fanów chciałoby w końcu zobaczyć jego walkę dla freakowej federacji, a on sam kilka miesięcy temu przyznał, że mógłby taką stoczyć za równowartość około 8 milionów złotych.

Na początku tygodnia „Nitro” ujawnił, że „Friz” rozmawiał z federacją, co później potwierdził sam Wiśniewski. Teraz przy okazji wywiadu dla fansportu.pl o szczegóły zapytany został prezes FAME Krzysztof Rozpara. Wyjaśnił jednak, że na ten moment rozmowy nie dotyczyły udziału w gali jako zawodnik.

Oznacza to, że zapewne najpierw zobaczymy „Friza” w FAME jako postać, która ma przyciągnąć zainteresowanie kibiców, jednak nie będzie to walka w klatce:

– Karol chyba sam mówił o tym, że tak. Rozmawia z FAME, my rozmawiamy z Karolem. Natomiast no nie jest to w tym momencie rozmowa o tym, żeby wziął udział w charakterze zawodnika. Więc na razie nie ma takiego tematu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO