Limitowana pula biletów na GROMDA 14! Znamy szczegóły kolejnej gali!

Fot. GROMDA
Opublikowane 14 sierpnia 2023, 14:50
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kolejna edycja GROMDY zbliża się wielkimi krokami. Znamy szczegóły 14 gali, która odbędzie się już w piątek 8 września.

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy. Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA.

Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry!

Limitowana pula biletów na GROMDA 14

Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy! Jak zawsze czekają na nas emocjonujące super fighty, w których zawodnicy nie kalkulują oraz brutalny turniej. Po raz kolejny ośmiu uczestników zmierzy się ze sobą w zawodach na gołe pięści.

Wydarzenie będzie transmitowane wyłącznie w systemie PPV. Dostęp do gali wykupisz – TUTAJ.

Ponadto możesz obejrzeć wydarzenie na żywo, jednak musisz się pośpieszyć. Pula biletów jest mocno limitowana! Zostały ostatnie miejsca na ławkach i płycie, czyli najbliżej ringu, gdzie dokładnie będziesz mógł zobaczyć krwawe starcia. Nadal dostępne są również wejściu na trybunę.

Bilety możesz zakupić wyłącznie – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments