Środa, 17 Lipca, 2024

Jóźwiak stanął w obronie Jacka Murańskiego: “Niech ludzie pomyślą, ile go to kosztowało wysiłku”

fot. YouTube | PRIME Show MMA
Opublikowane 18 sierpnia 2023, 09:46
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Fani freak fightów z mieszaną reakcją przyjęli decyzję o pozostaniu Jacka Murańskiego w tym świecie. W obronie swojego niedawnego rywala stanął Paweł Jóźwiak.

Stary “Muran” po ogromnej tragedii, jaka go spotkała, tylko na chwilę zniknął z Internetu. Większość osób śledzących freak fighty spodziewała się, że już nie zobaczymy pana Jacka na programach, jednak ten zdecydował się wrócić, jak podkreślał, ku pamięci swego syna.

Murański szybko rozgrzał konflikt z Pawłem Jóźwiakiem i w słownych wymianach nie brakowało mocnych wyzwisk. Wszystko zakończyło się 3-rundową batalią na gali Prime Show MMA, z której to górą wyszedł prezes FEN. Po wszystkim panowie uścisnęli nawzajem dłoń i zakopali topór wojenny.

Jóźwiak gościł w studio Fansportu.pl, gdzie został zapytany o to, jak zareagował na decyzję “Murana” o powrocie. Paweł przyznał, że całkowicie ją rozumiał, a do tego zasugerował spojrzenie z drugiej strony.

– Ktoś powie, że to nieetyczne, że powinien trzymać żałobę, ale drugiej strony niech ludzie pomyślą, ile go to kosztowało wysiłku. Podnieść się po takiej tragedii i trenować i jeszcze wyjść do oktagonu. Poza tym Jacek ma swoje lata, dzisiejsze czasy nie są łatwe. Takich pieniędzy, jak we freakach ciężko zarobić, a Internet szybko zapomina. Jakby Jacek poszedł na dłuższą przerwę, to może by jego nazwisko nic nie znaczyło.

Cały wywiad z prezesem FEN obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments