Zawodnicy FAME MMA przyłapani na udawanym konflikcie! Po wielkiej awanturze poszli razem na… hot dogi! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 18 sierpnia 2023, 11:03
przez Przemek Krautz
25
31
Brak komentarzy

Dwóch zawodników FAME MMA będzie musiało wytłumaczyć się przed kibicami, gdyż zostali przyłapani na próbie wzbudzenia zainteresowania fałszywym konfliktem.

Przez pewien czas sztuczne dymy i udawana zła krew działała na fanów freak fightów. Zawodnicy nie raz atakowali siebie na scenie, rzucali niecenzuralne słowa, a za kulisami podawali sobie ręce oraz rozmawiali, jakby nie było pomiędzy nimi żadnego konfliktu.

Kibice jednak teraz podchodzą do tego wszystkiego z większym dystansem i nie dają się już nabierać na odgrywane sceny. Tak było również i tym razem, kiedy podczas programu F2F doszło do dużej awantury pomiędzy Natanem Marconiem i „Hejterem”.

Rzekomo panowie byli już wcześniej skonfliktowani, jednak Internauci nie mieli wątpliwości, że chcą wygenerować zainteresowanie kibiców. Rzucali w swoją stronę naprawdę ostre słowa, zrzucili nawet szklanki ze stołu, a do akcji musiała wkroczyć ochrona.

Konflikt zakończył się jednak wraz z programem i po F2F panowie zostali przyłapani na wspólnej rozmowie, kiedy to już nie mieli zamiaru się atakować. Ich wspólne zdjęcie szybko obiegły Internet, a zawodnicy zostali skrytykowani przez fanów za swoją postawę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
25
31
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO