Wtorek, 16 Lipca, 2024

Włodarczyk w FAME było zagrywką promotorską? Paweł Jóźwiak: “Wasilewski wykonał swoisty majstersztyk”

fot. Youtube
Opublikowane 20 sierpnia 2023, 10:39
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak był gościem naszego kanału Fansportu.pl, gdzie poruszono zostało kilka wątków. Prezes FEN wypowiedział się między innymi na temat rezygnacji Krzysztofa Włodarczyka z walki na FAME 19.

Popularny “Diablo” został ogłoszony jako main eventer gali, do której dojdzie 2 września w Tauron Arenie. Niedługo później zdradzono, że jego rywalem w debiucie w MMA będzie Arkadiusz Tańcula. Nim doszło jednak do pierwszego programu pięściarz wycofał swój udział z wydarzenia FAME. Według niektórych doniesień walkę miał zablokować promotor Włodarczyka Andrzej Wasilewski. Szef grupy KnockOut Promotions poinformował, iż “Diablo” miał wcześniej zakontraktowaną walkę w ringu.

Sytuację w rozmowie z Michałem Tuszyńskim skomentował Paweł Jóźwiak. Przyznał on, iż pięściarz nie najlepiej się zachował po tym, jak ruszyła machina promocyjna. Zdaniem prezesa FEN wszystko mogło być sprytną zagrywką ze strony wspomnianego Andrzeja Wasilewskiego.

Słabe zachowanie. FAME ma rację: umowa ustna również obowiązuje. Wszystko było za jego zgodą. Źle to świadczy o Krzyśku. Nie znam szczegółów, ale jeśli dalej jego promotorem jest Andrzej Wasilewski, to swoisty majstersztyk wykonał. Odkurzył zawodnika już dawno zapomnianego, którym się tak mocno nie interesuje, dał go na pierwsze strony gazet, na orbitę zainteresowań freaków i nagle wszystko sobie zabrał.

Cały wywiad z Pawłem Jóźwiakiem obejrzysz TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO