Niedziela, 14 Lipca, 2024

Nikt nie przeciwstawił się dołączeniu Szeligi do klubu! Okniński komentuje: “Jak się komuś nie podoba, to…”

Fot. YouTube/FAME
Opublikowane 22 sierpnia 2023, 09:05
przez Przemek Krautz
3
24
Jeden komentarz

Trener Mirosław Okniński zszokował wszystkich swoją decyzją o podjęciu współpracy z Piotrem Szeligą. Jak się okazuje, żaden z jego podopiecznych nie protestował.

Zawodnik FAME MMA za swoje działania stracił wielu kibiców, stał się jedną z najbardziej znienawidzonych osób w środowisku freakowym, a nawet został wyrzucony z grupy menedżerskiej Artnox oraz musiał znaleźć nowego trenera.

Okniński o współpracy z Szeligą

Przez ostatnie lata freak fighter współpracował z Mateuszem Kubiszynem, jednak ten przekazał, że nie będzie dłużej przygotowywał “Szeliego” do walk. Niespodziewanie Mirosław Okniński ogłosił, iż Szeliga dołącza do Akademii Sportów Walki Wilanów.

Jego decyzja została mocno skrytykowana przez Internautów, jednak jak wiadomo, trenerowi zależy na kontrowersji i rozgłosie medialnym, a taka wiadomość bez wątpienia to zapewniła.

Podczas wczorajszego cage’a ze studio wykonano telefon do Oknińskiego i zapytano o to, czy pojawili się zawodnicy, którzy byli przeciwni dołączeniu freak fightera do klubu. Trener zapewnia jednak, że nikt nie przeciwstawił się jego decyzji:

– U mnie jest zamordyzm. Zamknąć mordy i do roboty. Nie ważne czy zawodnik z UFC, czy nie z UFC, jak komuś się nie podoba to wypie… Trener rządzi. Nikt się nie przeciwstawił. Nikt. Moje decyzje są absolutne, niepodważalne, jeżeli ktoś uważa, że trener nie ma racji, to nie może grać w tym zespole.

Popierasz decyzję trenera Oknińskiego o współpracy z Szeligą?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
24
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dom
dom
10 miesięcy temu

wkoncu szatnia bedzie posprzatana xd

WIDEO