Czwartek, 18 Lipca, 2024

Trener Okniński znów wbija szpilkę w Szyszkę! “Umie 3 kombinacje na krzyż, wstyd dla tego sportu”

fot. YouTube
Opublikowane 28 sierpnia 2023, 12:27
przez Jakub Hryniewicz
1
1
Brak komentarzy

Na najbliższej gali FAME 19 zawodniczy debiut we freak fightach zaliczy trener Przemysław Szyszka. Wczoraj kolejną szpilkę wbił mu jego medialny oponent – Mirosław Okniński.

-> FAME 19 obejrzysz wyłącznie w PPV

W karcie walk najbliższej gali Fame MMA dojdzie do wielu hitowych starć. W main evencie Arek Tańcula zmierzy się z Amadeuszem „Ferrarim”, a wcześniej dojdzie do kilku rewanżów. Paweł Tyburski ponownie zawalczy z Alberto, a z kolei jego brat spotka się z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim. Najbardziej elektryzującym zestawieniem jest jednak starcie Wrzosek vs Szeliga.

W karcie walk FAME 19 dojdzie też do pojedynku freakowych, i nie tylko, trenerów. Norbert Daszkiewicz podejmie szkoleniowca Copacabany Przemysława Szyszki. W ostatnim czasie jest sporo szumu wokół jego osoby w związku z odejściem z Uniq Fight Clubu.

Okniński ponownie zaczepia trenera Szyszkę

Ten temat raz po raz wraca w kolejnych wywiadach, a głos zabierali między innymi fighterzy KSW Arkadiusz Wrzosek w rozmowie z Fansportu.pl, czy Radosław Paczuski. Również Szyszka raz po raz jest wypytywany o rozstanie z warszawskim klubem, a kolejne wypowiedzi byłych podopiecznych mnożą kolejne zapytania.

Nie inaczej było w ostatniej rozmowie z portalem InTheCage.pl. Post z wywiadem udostępnił też Mirosław Okniński ponownie wbijając szpileczkę w swojego medialnego oponenta.

– Szyszka to najbardziej overrated trener w Polsce. Zrobili z chłopa drugiego Angelo Dundee, a to jakiś patol, co umie 3 kombinacje na krzyż i brał pod skrzydła chłopa, co se kondoma na głowę zakładał. Wstyd dla tego sportu takie ścierwo przynosi. Ktoś tak napisał. Dużo prawdy w tym jest. Arek Wrzosek i Radek Paczuski dobrze zrobili, że zamienili go na Fabińskiego

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO