Tańcula komentuje sceny pomiędzy Szeligą i Murańskim! „Nie wierzyłem, że mógł coś takiego zrobić. To jest…” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 29 sierpnia 2023, 09:02
przez Przemek Krautz
1
3
Jeden komentarz

Za nami konferencja poprzedzająca FAME 19, podczas której nie brakowało niespodzianek. Jedną z nich był gest Jacka Murańskiego wobec Piotra Szeligi.

Na wczorajszym wydarzeniu „Muran” pojawił się razem z Amadeuszem „Ferrarim”. Kiedy weszli na scenę, Murański podszedł do siedzącego Szeligi i go przytulił. Wywołał tym ogromne zaskoczenie i to nie tylko wśród kibiców freak fightów.

Pomiędzy „Szelim” i Murańskimi był ogromny konflikt. Panowie wielokrotnie atakowali siebie na wywiadach czy podczas konferencji. Za kulisami dochodziło nawet do awantur, a Szeliga otwarcie mówił o tym, że chciałby się z nimi rozprawić w brutalny sposób.

Wygląda jednak na to, że konflikt został zażegnany i „Szeli” oraz Jacek Murański mają już dobre relacje. O całą sprawę zapytany został Arkadiusz Tańcula, który jest przyjacielem Szeligi oraz dużym wrogiem „Murana”. W rozmowie z fansportu.pl przyznał, że był zszokowany tym zajściem i będzie musiał to wyjaśnić:

– Nie wierzyłem w to, że on mógł coś takiego zrobić. On do największego mojego wroga się przytula. To jest mega słabe. Jestem mega zaskoczony. Zaraz to wyjaśnię. (…) Wszyscy go nienawidzą, więc każdy akt życzliwości, może on tego łaknie. Mam nadzieję, że tak było…

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Sprawdź wywiad z Amadeuszem „Ferrarim” po konferencji FAME 19:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Tańcula o Murańskim na konferencji FAME 19: „Mówili, że bez niego nie istnieję, a to on prosi o atencję i zasięgi” [VIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
28 dni temu

[…] „Szeli” bardzo dobrze zna się z Arkadiuszem Tańculą i przez jego osobę długo pozostawał w konflikcie z Jackiem Murańskim. Kłótnia zdaje się już być w przeszłości, a na wczorajszej konferencji „Muran” ciepło przywitał się z Piotrem, co skonsternowało „Aroya”. […]

WIDEO