Okniński po raz pierwszy o współpracy z Szeligą! Komentuje kontrowersje i odpowiada na krytykę

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 30 sierpnia 2023, 18:58
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

W ostatnim czasie było bardzo dużo zamieszania dookoła Akademii Sportów Walki Wilanów. Trener Mirosław Okniński miał teraz okazję zabrać głos i wszystko wyjaśnić.

Niespodziewanie do klubu dołączył Piotra Szeliga, który wcześniej było mocno skonfliktowany nie tylko z trenerem, ale także jego podopiecznymi. Zawodnik FAME wbijał szpilki w Michała Pasternaka i trenera, a ci odpowiadali w wywiadach oraz poprzez social media.

Szeliga m.in. nazwał klub Akademią Pana Kleksa, a pod jego adresem kierowane były obraźliwe słowa czy też zwroty jak „gilojad”, czy „Trembolonowy głupek”. Mimo konfliktu Okniński jednak zdecydował się przyjąć pod swoje skrzydła „Szeliego”, który bez wątpienia miałby problem ze znalezieniem trenera.

Teraz w obszernym wywiadzie dla fansportu.pl szkoleniowiec mógł obszernie wypowiedzieć się na temat Szeligi i krytyki, jaką zebrał za współpracę z freak fighterem:

– Współpraca? Uważam, że Szeliga ma duży potencjał, w sensie bardzo silny cios i jest bardzo dynamiczny. Jest super freakiem. Dlatego, że robi dymy i robi je dobrze, jest na ustach całej Polski. A że to afery, bez afer we freakach się nie obędzie. Jeżeli będzie mnie słuchał, to możemy zrobić naprawdę dobre walki i duży bum.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO