Czwartek, 18 Lipca, 2024

Wrzosek komentuje zachowanie Szeligi na konferencji: “Nie trzyma ciśnienia. Wystartował do Wardęgi”

Fot. YouTube
Opublikowane 30 sierpnia 2023, 09:47
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek zabrał głos po konferencji przed galą FAME 19. Nie ma wątpliwości, że podczas wydarzenia jego rywal pokazał swoją słabość.

Były mistrz KSW już w sobotę zmierzy się z Piotrem Szeligą w pojedynku na zasadach K-1. Przed starciem otrzymuje ogromne wsparcie od kibiców, którzy liczą na dominujące zwycięstwo. Niemal wszyscy fani czekający na walkę, stoją po stronie Wrzoska.

Szeliga przez ostatnie tygodnie musiał mierzyć się z ogromną krytyką. Podczas konferencji mogliśmy zobaczyć, jak kilkukrotnie puściły mu nerwy. W pewnym momencie zerwał się z miejsca i zaczął krzyczeć w stronę Sylwestra Wardęgi, który prowadził konferencję.

O całą sytuację zapytany został Wrzosek, który w rozmowie z MMA-BNB przyznał, że jego zachowanie pokazuje, iż Szeliga nie wytrzymuje psychicznie:

Prawie wystartował do Sylwka Wardęgi, więc widać, że nie trzyma ciśnienia. Próbował wystartować do Wardęgi. No de..l. (…) To tylko pokazuje słabość.

Dopytany o to, czy cała afera z żoną trenera będzie miała w walce wpływ na Szeligę, odpowiedział – Na pewno. Cieszę się, że dołączył do Mirka, bo nie będę musiał kopać totalnie zbitego psa.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO