Awantura kilka godzin przed walką! Fabijański starł się ze swoim byłym trenerem Izu Ugonohem!

Fot. YouTube/FAME
Opublikowane 2 września 2023, 15:41
przez Przemek Krautz
3
5
Brak komentarzy

Kilka godzin przed walką Sebastian Fabijański wdał się w awanturę ze swoim byłym trenerem. O wszystkim opowiedział ochroniarz federacji FAME MMA.

Już dzisiaj w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się kolejne emocjonujące wydarzenie. W jednym z pojedynków do klatki powróci aktor, który spróbuje odnieść swoje pierwsze zwycięstwo. Tym razem ma sporą przewagę warunków fizycznych nad swoim rywalem „Filipkiem”.

Gdzie oglądać Fame MMA 19? Jak zawsze transmisja live dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

Nikola o awanturze przed FAME 19

Jak ujawnił Nikola Milanović zaledwie kilka godzin przed wydarzeniem w hotelu doszło do awantury. Fabijański starł się z Izu Ugonohem. Były zawodnik KSW przygotowywał aktora do debiutu, w którym został znokautowany w zaledwie 35 sekund.

Wygląda na to, że pomiędzy nimi doszło do konfliktu. Teraz Ugonoh, który bierze udział w FAME 19 jako trener Alberto, miał okazję spotkać się w cztery oczy z byłym podopiecznym. Panów rozdzielił Milanović, który opowiedział o szczegółach w wywiadzie dla fansportu.pl:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO